Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 21,827
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,552
  28-09-2019, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 125,536
  06-01-2019, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Komente Vdekja e papritur e internetit

  Hapur nga vaaldr1n, 18-02-2018 10:25 PM
  internet, online, vdekje, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 141,365
  18-02-2018, 10:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 58,692
  21-12-2017, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 44,795
  05-09-2017, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 33,867
  22-07-2017, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,178
  20-03-2017, 01:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,403
  27-01-2017, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,328
  19-09-2016, 09:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,309
  19-09-2016, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,161
  30-08-2016, 01:23 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,088
  21-05-2016, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,194
  30-04-2016, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,719
  30-04-2016, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,040
  26-04-2016, 11:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,998
  13-04-2016, 12:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,729
  01-04-2016, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Apple fiton betejė kundėr FBI

  Hapur nga vaaldr1n, 29-03-2016 05:13 PM
  amerika, apple, fbi, iphone, klient, privatesia, qeveria
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,868
  29-03-2016, 05:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,758
  19-03-2016, 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Pichai, shefi ekzekutiv mė i paguar nė SHBA

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2016 02:14 PM
  ceo, google, internet, pagesa, pichai, shef, web
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,303
  16-02-2016, 07:29 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Drejtesia Pėrparimet teknologjike nė 2015

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:32 PM
  teknologjia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,742
  18-01-2016, 12:32 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Bota Google I/O 2016 vjen nė muajin Maj

  Hapur nga vaaldr1n, 13-01-2016 02:25 PM
  google, konferenca, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,343
  13-01-2016, 02:25 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Wink Apple me plane pėr prodhimin e ekraneve OLED

  Hapur nga vaaldr1n, 15-12-2015 09:41 PM
  apple, oled panels, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,036
  15-12-2015, 09:41 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ide Space Killer

  Hapur nga Gjeraldina, 13-08-2015 12:09 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,302
  10-12-2015, 01:05 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Komente Google prezanton Android Pay

  Hapur nga vaaldr1n, 03-03-2015 12:16 AM
  android, google, nfc, pagesa, pay, sherbime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,120
  03-03-2015, 12:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,566
  01-03-2015, 05:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,986
  04-02-2015, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,627
  19-12-2014, 08:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,024
  17-12-2014, 12:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,589
  17-12-2014, 06:06 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.