+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Temat nga 61 deri nė 77 prej 77

Forumi: Shpėrndarjet Linux/Unix

Kushtuar Shpėrndarjeve tė Linux dhe paketave qė ai pėrbėhet si dhe problemet e hasura gjatė pėrdorimit. Ubuntu, Ferdora,Mint, Debian etj

 1. Pinguin Temė e rėndėsishme Kryetemė: Azhornimi i Ubuntu ne versionin me te Fundit

  Hapur nga ReniX, 28-04-2009 06:40 PM
  linux, open source, ubuntu, update, upgrate
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,204
  26-04-2012, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Linux per programator dhe perdorues

  Hapur nga ReniX, 13-03-2008 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,246
  04-04-2009, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Pinguin Te rejat mbi versionet e Ubuntu - Linux

  Hapur nga ReniX, 23-02-2009 05:17 PM
  linux, sistem operativ, ubuntu, unix
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,645
  23-02-2009, 05:17 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Wink Projekti per Fedora 11

  Hapur nga ReniX, 10-02-2009 04:50 PM
  falas, fedora, linux, sistem operativ, ubuntu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,267
  10-02-2009, 04:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. si tja bej per te shkarkuar linux?

  Hapur nga aurel, 09-11-2008 11:07 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,738
  09-11-2008, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Si te beni trasparente dritaren e Terminalit

  Hapur nga ReniX, 07-10-2008 05:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,878
  07-10-2008, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Messenger per Linux

  Hapur nga ReniX, 12-07-2008 09:18 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,548
  12-07-2008, 09:26 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Hierarkia e skedareve te sistemit Linux/Unix

  Hapur nga ReniX, 09-06-2008 12:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,269
  09-06-2008, 12:42 AM Shko tek postimi i fundit
 8. OpenSUSE tani me Beta2

  Hapur nga ReniX, 08-05-2008 07:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,918
  08-05-2008, 07:06 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Instalimi i Linux - Pyetje

  Hapur nga irfan, 02-05-2008 10:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,541
  02-05-2008, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 10. 1 dite per Ubuntu 8.04 Hardy Heron - Linux

  Hapur nga ReniX, 22-04-2008 05:23 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,442
  23-04-2008, 01:13 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,841
  23-04-2008, 01:10 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Fedora Core 6 Zod Shkarko

  Hapur nga Lirenti, 29-11-2006 05:16 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,992
  21-05-2007, 11:26 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Kernel i Linux VS Kernel Vista

  Hapur nga ReniX, 23-04-2007 11:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,004
  23-04-2007, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,741
  17-04-2007, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Linux - Adresa tė dobishme

  Hapur nga Lirenti, 27-11-2006 07:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,907
  10-04-2007, 06:55 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Mbi 2 Milion pėrdorues te Fedora Core 6 (linux)

  Hapur nga ReniX, 11-03-2007 10:45 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,175
  10-04-2007, 05:48 PM Shko tek postimi i fundit
 15. [VIDEO] Si te instalojm Linux & Windows ne nje pc

  Hapur nga ReniX, 10-03-2007 09:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,461
  10-03-2007, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.