Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Hapėsirė Shkarkimesh

Hapėsirė dedikuar shkarkimeve tė ndryshme. Ky Forum nuk kontrollohet nga Administratori. Pėrgjegjėsitė janė tė gjitha mbi ju.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Programe tė larmishėm pėr kompjuterin tuaj.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 434
  • Postime: 3,767

  Postimi i Fundit:

  Private
 2. Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 349
  • Postime: 2,419

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Kėrkoni kėngėt qė dėshironi tė dėgjoni. Bėni kėrkesėn e njė kėnge qė nuk po e gjeni dot dhe pėr pak ēaste do kesh mundesi pėr ta shkarkuar. Kėrko tani njė MP3!

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 105
   • Postime: 282

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Ketu do tė gjeni arkivin e muzikės sė huaj.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 154
   • Postime: 398

   Postimi i Fundit:

   Private
  3. Video Muzikore me klipet mė te dėgjuar dhe ato mė ritmike.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 46
   • Postime: 1,186

   Postimi i Fundit:

   Private
 3. Filma shqiptare dhe te huaj, komedi dhe shume te tjera.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 733
  • Postime: 2,108

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Shikoni Filma Falas nga ata me te fundit deri tek serialet tuaj te preferuar.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 176
   • Postime: 409

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Shikoni qindra Filma Shqiptare

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 111

   Postimi i Fundit:

   Private
 4. Kėtu do tė gjeni lojrat e fundit qė qarkullojn nė rrjet gjithashtu lojrat e vjetra historike.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 318
  • Postime: 1,410

  Postimi i Fundit:

  Private
 5. Hapėsire dedikuar ndėrtimit tė faqeve Web si dhe burime pėr Webmaster. Gjithashtu Sfonde per Kompjuter dhe Libra elektronikė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 132
  • Postime: 336

  Postimi i Fundit:

  Private
 6. Nėn Forumi pėrmban materiale pėr tė rritur. Ndalohet hyrja e moshes nėn +18 vjeē. Forumi kėrkon njė fjalėkalim. NUK LEJOHEN MATERIALE ME PĖRMBAJTJE PORNO.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 99
  • Postime: 611

  Postimi i Fundit:

  Private
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi