Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 168

Forumi: Fotografia dhe Grafika

Leksione dhe truke nga mė tė larmishmet pėr artin e tė vizatuarit. Ju mjaftojnė kėto shkrime pėr tu bėrė ekspertė nė njė kohė tė shkurtėr.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė shkrepni foton perfekte me kamerėn e Instagram

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2012 02:20 PM
  aplikacion, foto, guida, instagram, kamere, shkrepje, smartphone
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,227
  22-02-2015, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com Designs

  Hapur nga MAJDI, 18-01-2010 09:16 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 42,978
  31-12-2012, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 18-10-2008 10:36 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 48,112
  10-06-2011, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bug Temė e rėndėsishme Kryetemė: Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!

  Hapur nga Lirenti, 21-04-2010 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,454
  21-04-2010, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Talking Gafat me te medhaja te Photoshop-it (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 27-09-2012 06:42 PM
  foto, gabime, gafa, modele, montazhe, photoshop, reklama
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,071
  01-10-2012, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,552
  26-09-2012, 02:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,642
  23-09-2012, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Foto FK Partizani wallpapers

  Hapur nga argent, 05-09-2012 10:30 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,332
  06-09-2012, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Foto Led foto GIF

  Hapur nga argent, 24-08-2012 06:35 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,819
  06-09-2012, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Talking Kush do deshironte nje dhome te tille ?

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2012 09:50 PM
  apple, dhome, fan, foto, iphone
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,549
  05-09-2012, 08:22 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto Sdo ta besoni cfar fshe mbrapa kesaj fotografie

  Hapur nga argent, 24-08-2012 02:21 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,311
  25-08-2012, 11:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,758
  16-08-2012, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Foto Keto jane sfondet e Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 08-08-2012 02:52 PM
  ekran, metro, microsoft, screen, sfonde, start, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,917
  08-08-2012, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,996
  07-08-2012, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Foto The War Has Just Begun

  Hapur nga MAJDI, 29-07-2012 06:06 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,637
  30-07-2012, 07:53 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Foto Imazhe per Cover Facebook Timeline

  Hapur nga ReniX, 27-05-2012 07:05 PM
  face shqip, facebook cover, facebook foto, facebook shqip, facebook timeline shqip, foto shqip, guida faceook, guida shqip
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,537
  27-07-2012, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,939
  22-07-2012, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up Samsung EX2F ėshtė high-end model xhepi

  Hapur nga vaaldr1n, 09-07-2012 03:21 PM
  aparat, ex2f, foto, fotografi, high, kamere, samsung
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,809
  09-07-2012, 03:21 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Video Nje super master i photoshopit!

  Hapur nga vaaldr1n, 24-06-2012 04:40 PM
  photoshop, punime, video
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,667
  26-06-2012, 07:32 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Foto Foto HDR me Simplycontrast

  Hapur nga ReniX, 07-06-2012 05:11 PM
  album fotografik, foto hdr, fotografi, guida hdr, hdr, imazhe hdr, video hdr
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,533
  07-06-2012, 05:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,055
  02-06-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Bota Per gjith fansat e photoshopit

  Hapur nga argent, 14-05-2012 09:10 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,685
  15-05-2012, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Foto Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh

  Hapur nga ReniX, 25-04-2012 01:47 PM
  guida shqip, photo editor, photoshop, programe falas, programe windows, shkarko programe, software falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,519
  25-04-2012, 01:47 PM Shko tek postimi i fundit
 14. K.O Photoshop Ekstrem - Dora e prerė

  Hapur nga ReniX, 09-02-2011 07:44 PM
  guida kompjuter, guida photoshop, meso photoshop, photoshop
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,363
  22-04-2012, 11:11 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Canon prezantoi EOS-1D C DSLR

  Hapur nga vaaldr1n, 17-04-2012 06:25 PM
  canon, fotografi, kamera
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,032
  19-04-2012, 11:00 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Wink Guida eBook per Fotografet

  Hapur nga ReniX, 16-04-2012 04:17 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,939
  16-04-2012, 05:37 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Thumbs up Ashampoo Photo Commander 9 Falas !

  Hapur nga vaaldr1n, 26-03-2012 12:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,418
  26-03-2012, 12:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,582
  20-02-2012, 07:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,402
  12-02-2012, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Foto Disa nga punimet e mia ne Photoshop

  Hapur nga smocking2, 23-07-2010 03:06 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 11,295
  30-01-2012, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Shkarko Patterns me motive Dimri

  Hapur nga iWeb, 30-12-2011 10:41 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,072
  30-12-2011, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,749
  29-12-2011, 11:47 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Si te instalojme Brushes ne Photoshop CS

  Hapur nga iWeb, 10-12-2011 03:03 PM
  burshes, diskutime, forum, foto, imazhe, photoshop, tutoriale
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,213
  10-12-2011, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Kartavizita - Creative Business Cards

  Hapur nga ReniX, 26-11-2011 09:17 PM
  biznes, bussines card, firma, kartvizita, shqip
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,241
  27-11-2011, 10:04 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.