Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 168

Forumi: Fotografia dhe Grafika

Leksione dhe truke nga mė tė larmishmet pėr artin e tė vizatuarit. Ju mjaftojnė kėto shkrime pėr tu bėrė ekspertė nė njė kohė tė shkurtėr.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė shkrepni foton perfekte me kamerėn e Instagram

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2012 02:20 PM
  aplikacion, foto, guida, instagram, kamere, shkrepje, smartphone
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,229
  22-02-2015, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com Designs

  Hapur nga MAJDI, 18-01-2010 09:16 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 43,105
  31-12-2012, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 18-10-2008 10:36 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 48,120
  10-06-2011, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bug Temė e rėndėsishme Kryetemė: Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!

  Hapur nga Lirenti, 21-04-2010 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,459
  21-04-2010, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Video Video: Tekst me efekt per Lirenti.com

  Hapur nga MAJDI, 21-02-2010 10:38 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,164
  22-02-2010, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Video Si te perdorim Pattern ne Photoshop

  Hapur nga ReniX, 21-02-2010 06:11 PM
  guida shqip, photoshop, tutoriale, tutoriale shqip, video guida, video photoshop, video shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,162
  22-02-2010, 01:14 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Foto lirenti.com battery energy

  Hapur nga MAJDI, 21-02-2010 11:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,728
  21-02-2010, 11:30 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Foto Video: Sfera 3D ne Photoshop - Efekt Super!

  Hapur nga ReniX, 21-02-2010 01:47 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,632
  21-02-2010, 09:20 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,521
  21-02-2010, 09:07 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,850
  20-02-2010, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto Te gatuash me Adobe Photoshop

  Hapur nga MAJDI, 19-02-2010 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,962
  20-02-2010, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Krijo karikatura me Digibodys

  Hapur nga MAJDI, 20-02-2010 01:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,667
  20-02-2010, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lionel Messi GFX

  Hapur nga B|1n1, 16-02-2010 06:03 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,604
  17-02-2010, 12:49 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Foto Si te krijojm nje Userbar[VIDEO]

  Hapur nga B|1n1, 24-05-2009 03:41 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,496
  29-01-2010, 08:09 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Nje punim per 2010 [BULE & BLACK]

  Hapur nga B|1n1, 08-01-2010 07:27 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,887
  29-01-2010, 06:30 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Video - Te krijojme Efektin Matrix

  Hapur nga Lirenti, 12-12-2006 02:00 AM
  forum, photoshop, shqip, tutoriale
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,764
  24-01-2010, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smoking Kills

  Hapur nga B|1n1, 17-01-2010 11:46 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,631
  17-01-2010, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Talking 2 WebDesigne thejshta :)

  Hapur nga B|1n1, 13-01-2010 11:25 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,493
  14-01-2010, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Tunning Car

  Hapur nga B|1n1, 14-01-2010 01:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,840
  14-01-2010, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Foto Punimet e mia ne Photoshop CS

  Hapur nga ReniX, 09-07-2009 11:19 PM
  guida, internet, love, photoshop, punime, shqip, tutorial, vizatime
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,277
  08-01-2010, 10:35 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Foto Si te krijojme nje Deklarate Dashurie - Love

  Hapur nga ReniX, 24-02-2009 01:15 PM
  love, photoshop, san valentino, tutorial
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,173
  08-01-2010, 10:27 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up Si te krijojme nje wallpaper 3 Dimensional

  Hapur nga Alban111, 18-06-2009 06:36 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,283
  15-12-2009, 06:52 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Nje Reklam per BMW 318i

  Hapur nga B|1n1, 27-11-2009 04:59 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,146
  27-11-2009, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Extract filter adobe photoshop cs4

  Hapur nga lirigert, 17-10-2009 09:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,649
  17-10-2009, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Cilin photoshop te download

  Hapur nga Bibina, 09-10-2009 12:20 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,408
  17-10-2009, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Te krijome nje Tekst 3D

  Hapur nga Lirenti, 26-11-2006 06:57 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,051
  07-10-2009, 10:29 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Lirenti 3 dimensionale...

  Hapur nga chgrp9557, 24-03-2009 08:09 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,392
  05-10-2009, 09:43 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Foto Efekt shiu ne Photoshop

  Hapur nga ReniX, 09-07-2009 07:36 PM
  guida, imazhe, layer, mesime, photoshop, tutorial, vizatime
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,627
  15-09-2009, 01:23 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Si te bejme nje Apple Tekst

  Hapur nga Lirenti, 26-11-2006 08:30 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,417
  11-09-2009, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Drita e Vetėtimės

  Hapur nga Lirenti, 13-02-2007 02:53 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,682
  07-09-2009, 09:21 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Foto Adobe Photoshop ONLINE

  Hapur nga B|1n1, 06-05-2009 06:34 PM
  adobe photoshop online
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,809
  01-09-2009, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Tekst Frozen i ngrire

  Hapur nga ReniX, 25-03-2008 06:03 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,730
  19-07-2009, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Arrow Projekto dhe mobilo shtepine ne menyre moderrne!

  Hapur nga ReniX, 14-06-2009 07:08 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,323
  19-07-2009, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 28. Cool Si tė krijojmė njė Ikon Alarmi

  Hapur nga ReniX, 08-02-2009 01:01 AM
  photoshop, tutorial shqip, tutoriale
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,070
  15-07-2009, 09:54 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.