Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Temat nga 151 deri nė 168 prej 168

Forumi: Fotografia dhe Grafika

Leksione dhe truke nga mė tė larmishmet pėr artin e tė vizatuarit. Ju mjaftojnė kėto shkrime pėr tu bėrė ekspertė nė njė kohė tė shkurtėr.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė shkrepni foton perfekte me kamerėn e Instagram

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2012 02:20 PM
  aplikacion, foto, guida, instagram, kamere, shkrepje, smartphone
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,227
  22-02-2015, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com Designs

  Hapur nga MAJDI, 18-01-2010 09:16 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 42,978
  31-12-2012, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 18-10-2008 10:36 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 48,112
  10-06-2011, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bug Temė e rėndėsishme Kryetemė: Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!

  Hapur nga Lirenti, 21-04-2010 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,454
  21-04-2010, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Tekst me Grafiti nė mure

  Hapur nga Lirenti, 03-03-2008 08:39 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,562
  09-07-2009, 10:19 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Tekst i kromuar

  Hapur nga ReniX, 26-05-2008 03:09 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,961
  26-06-2009, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Foto 10 Foto High Speed Photography

  Hapur nga ReniX, 26-05-2009 06:13 PM
  aparat digital, fotografi, galeria, high speed, imazhe
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,589
  22-06-2009, 11:57 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Si te krijojme nje Logo Futbolli

  Hapur nga ReniX, 02-06-2008 12:46 AM
  designs, guida shqip, tutoriale, tutoriale shqip
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,825
  19-06-2009, 10:06 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Tutorial - Si te bejm nje logo transparente

  Hapur nga B|1n1, 17-06-2009 03:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,226
  17-06-2009, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. A e dini se nė photoshop...

  Hapur nga Lirenti, 10-12-2006 12:42 PM
  guida, photoshop, shqip, video
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,611
  04-06-2009, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 42 Stile Layer per Photoshop Falas

  Hapur nga ReniX, 16-03-2008 12:02 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,965
  28-03-2009, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Paketa Vista 2007 sipas Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 09-05-2007 12:23 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,639
  06-03-2009, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Talking Si te aplikojme nje Watermark (mbishkrim) mbi foto

  Hapur nga ReniX, 08-02-2009 12:21 AM
  designs, photoshop, shqip, tutorial shqip, tutoriale
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,633
  06-03-2009, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Wink Si tė krijojmė njė imazh GIF transparent

  Hapur nga ReniX, 08-02-2009 12:40 AM
  photoshop, tutorial shqip, tutoriale
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,955
  08-02-2009, 12:40 AM Shko tek postimi i fundit
 11. VIDEO - Trasformim foto ne atmosfer dimri

  Hapur nga ReniX, 28-12-2006 03:37 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,486
  12-10-2008, 12:46 PM Shko tek postimi i fundit
 12. 3D Teks Shkėmbor Ajzberg

  Hapur nga ReniX, 26-05-2008 02:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,283
  26-05-2008, 02:18 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Krijoni Tekst me flake

  Hapur nga ReniX, 17-03-2008 05:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,636
  17-03-2008, 05:58 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Tekst me Diamante

  Hapur nga Lirenti, 03-03-2008 08:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,339
  03-03-2008, 08:19 AM Shko tek postimi i fundit
 15. VIDEO - Si te zvogelojmė nje imazh/foto?

  Hapur nga ReniX, 31-10-2007 01:17 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,275
  03-11-2007, 06:43 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Web faqe per designs

  Hapur nga anakonda, 22-03-2007 03:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,857
  22-03-2007, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Si tė heqim Sytė e kuq nga fotot digitale

  Hapur nga Lirenti, 19-12-2006 12:37 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,572
  19-12-2006, 03:05 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Video - Matrix Efekt II

  Hapur nga ReniX, 16-12-2006 01:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,629
  16-12-2006, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.