Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 297

Forumi: Guida, Kėshilla dhe truke

Gjithė larmia e tutorialeve tė tjerė do tė gjendet kėtu. Mos i humbisni. Shfrytėzoni kompjuterin tuaj nė maksimum.

 1. Ide Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te lidhim nje kompjuter PC me televizorin TV

  Hapur nga ReniX, 22-09-2010 06:18 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 215,235
  12-09-2016, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Mateni Shpejtesine Internetit

  Hapur nga Altin111, 28-01-2008 09:45 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  adsl test, download test, shpejtesie internetit, speed test, upload test
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 57,775
  17-04-2015, 01:36 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 7 gjerat qe keshillon lirenti.com per 1 kompjuter te sigurt

  Hapur nga ReniX, 14-06-2008 03:23 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,723
  21-11-2014, 10:55 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Internet: Si tė hapim njė llogari nė Outlook

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 12:08 AM
  llogari outlook, one drive
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,723
  02-09-2014, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si ti bejme foto EKRANIT!

  Hapur nga EMAUS, 03-10-2008 01:38 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 36,044
  11-09-2012, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Liber per programim Java

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 130,427
  03-11-2018, 10:27 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Video Si te lidhim Televizorin me Internetin

  Hapur nga ReniX, 31-01-2012 09:39 PM
  fjalekalimi wifi, internet, internet wifi, kompjuter, kompjuter wifi, televizor, televizor wifi, wifi password
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 23,812
  06-06-2016, 11:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,541
  04-06-2015, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,967
  04-06-2015, 07:53 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,549
  30-05-2015, 05:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,743
  20-11-2014, 11:27 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Programe Internet: Si tė bėni "Downgrade" nė iOS 8.0

  Hapur nga vaaldr1n, 24-09-2014 10:38 PM
  apple, downgrade, guida, ios8, iphone, itunes
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,991
  24-09-2014, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Komente Internet: Kush e Shikon Profilin tim nė Facebook

  Hapur nga ReniX, 31-08-2014 12:23 AM
  facebook, profili facebook, social
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,278
  31-08-2014, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,986
  24-08-2014, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,082
  24-05-2014, 06:13 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Exclamation Windows: Probleme tė ndryshme! Zgjidhja kėtu!

  Hapur nga alfa1993, 01-08-2013 05:30 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,158
  14-01-2014, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up Internet: Fitoni para online 100 % funksionon

  Hapur nga briken, 27-12-2013 03:19 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,444
  27-12-2013, 07:14 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Paketa Office: Funksioni COUNTIF ne Excel

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 01:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,489
  16-10-2013, 01:30 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Internet: Ndryshimi i Tab Page ne Google Chrome

  Hapur nga ReniX, 25-09-2013 10:22 PM
  chrome hack, google chrome, internet, keshilla
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,443
  15-10-2013, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Rregullo Windows: Ja si tė veproni kur Windows nuk e njeh USB-nė tuaj

  Hapur nga vaaldr1n, 26-07-2013 10:10 PM
  guida, kompjuter, probleme, tutoriale, usb, windows, zgjidhje
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,397
  27-07-2013, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Windows: 7 mėnyra si mund ta bėni mė tė sigurt Internet Explorer

  Hapur nga vaaldr1n, 06-06-2013 09:30 PM
  explorer, internet, keshilla, kompjuter, siguri, web, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,951
  07-06-2013, 01:06 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Windows: Si tė riktheni pėrsėri Windows Live Messenger

  Hapur nga vaaldr1n, 27-04-2013 07:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,897
  27-04-2013, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,464
  02-02-2013, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ide Internet: Disa "shortcut" tė vlefshme pėr Facebook

  Hapur nga vaaldr1n, 01-02-2013 05:57 PM
  facebook, keshilla, mesime, rrjet, shortcut, socjal
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,268
  01-02-2013, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Programe Windows: Probleme me USB ? Ja disa keshilla

  Hapur nga vaaldr1n, 04-08-2012 04:13 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,621
  12-01-2013, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,764
  29-12-2012, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Foto Si te shkepusim imazhe nga nje Film

  Hapur nga ReniX, 03-06-2012 12:53 AM
  download movie, filma, filma falas, filma online, free movie, movie, movie piratebay, shiko filma, shqip, tutorial
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,481
  11-12-2012, 02:35 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Windows: Kalimi ne Windows 8 pa humbur skedaret dhe dokumentat

  Hapur nga vaaldr1n, 06-12-2012 11:52 PM
  guida, shpjegime, upgrade, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,102
  08-12-2012, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Programe Windows: Si tė aktivizoni Hibernate mode nė Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 28-11-2012 12:01 PM
  guida, hibernate, kompjuter, microsoft, mode, operativ, sistem, truke, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,491
  28-11-2012, 12:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,047
  21-11-2012, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Wink 10 llojet e kompjuterėve!

  Hapur nga MAJDI, 19-11-2009 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 35,303
  20-11-2012, 11:51 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Meso Word 2007 dhe Excel

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 04:45 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 11,666
  03-11-2012, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Programe Windows: Si tė pėrmirėsojmė njė sistem tė vjetėr nė Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 28-09-2012 12:34 AM
  guida, kompjuter, shpjegime, upgrade, windows, windows 8, windows xp
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,517
  28-09-2012, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Programe Windows: Navigoni neper folderet e sistemit me lehte

  Hapur nga vaaldr1n, 26-09-2012 02:06 AM
  cookies, folder, kompjuter, navigim, shpjegime, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,730
  26-09-2012, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Thumbs up Windows: Keni harruar fjalekalimin e Windows-it ? Nuk ka problem!

  Hapur nga vaaldr1n, 23-09-2012 06:46 PM
  fjalekalim, guide, harrese, keshilla, ndihma, probleme, windows
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,312
  23-09-2012, 10:02 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.