Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 297

Forumi: Guida, Kėshilla dhe truke

Gjithė larmia e tutorialeve tė tjerė do tė gjendet kėtu. Mos i humbisni. Shfrytėzoni kompjuterin tuaj nė maksimum.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Mateni Shpejtesine Internetit

  Hapur nga Altin111, 28-01-2008 09:45 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  adsl test, download test, shpejtesie internetit, speed test, upload test
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 45,806
  17-04-2015, 01:36 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te lidhim nje kompjuter PC me televizorin TV

  Hapur nga ReniX, 22-09-2010 06:18 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 56,096
  12-09-2016, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si ti bejme foto EKRANIT!

  Hapur nga EMAUS, 03-10-2008 01:38 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 27,519
  11-09-2012, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 7 gjerat qe keshillon lirenti.com per 1 kompjuter te sigurt

  Hapur nga ReniX, 14-06-2008 03:23 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,326
  21-11-2014, 10:55 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Internet: Si tė hapim njė llogari nė Outlook

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 12:08 AM
  llogari outlook, one drive
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,393
  02-09-2014, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Si ta bejm MSN ne MultiMSN pa Patch,pa Program

  Hapur nga gjendar, 31-01-2011 10:04 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 7,890
  12-02-2011, 01:41 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Djallėzore Si tė gjej nėse kompjuteri juaj ėshtė mashkull ose femėr

  Hapur nga mOrtaja123, 19-02-2012 03:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,383
  15-03-2012, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Si te Testojm Antivirusin

  Hapur nga Kliton, 11-03-2009 08:11 PM
  2 Faqe
  1 2
  antivirus, virus
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,237
  24-01-2010, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Bejeni desktop-in te tejdukshem

  Hapur nga MAJDI, 11-06-2010 11:54 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,567
  16-04-2011, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Quiz mbi Informatiken - Nr#1

  Hapur nga ReniX, 17-10-2008 09:03 PM
  2 Faqe
  1 2
  informatike, matematik, quiz, quiz informatik, quiz shqip, student
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,450
  12-03-2012, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Nese doni qe PC_n tuaj ta perdorni vetem ju..

  Hapur nga MAJDI, 17-01-2010 11:53 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,952
  27-07-2010, 08:23 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Disa truke nga une per PC

  Hapur nga MAJDI, 12-08-2009 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,688
  19-11-2009, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,897
  02-07-2012, 04:10 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Download nga YOUTUBE (pa program)

  Hapur nga EMAUS, 07-06-2008 11:26 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,361
  24-06-2010, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Counter Strike Tutorial by ME

  Hapur nga Elti Vlore, 06-05-2011 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,739
  13-06-2011, 12:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,651
  24-08-2014, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Wink Praktiko formatimin e pc

  Hapur nga MAJDI, 06-09-2009 07:09 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,706
  27-01-2010, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,612
  04-07-2010, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,567
  08-01-2010, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Si tė krijojmė njė Radio nė Internet!

  Hapur nga ReniX, 25-05-2008 04:09 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,499
  01-02-2010, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Shih televizion duke perdorur VLC player!

  Hapur nga MAJDI, 19-11-2009 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,956
  17-12-2009, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,707
  01-01-2010, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Thumbs up Hack ne Rapidshare - Elemino kohen e pritjes

  Hapur nga ReniX, 14-09-2010 08:55 PM
  free, hack, kompjuter, rapidshare, shkarko falas, truke
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,792
  20-11-2010, 12:15 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Si ti gjejme driverat

  Hapur nga Erdi, 27-03-2011 01:56 AM
  driver
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,521
  28-03-2011, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,904
  20-02-2012, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ēfarė ėshtė Open Office?

  Hapur nga Kliton, 10-04-2009 04:01 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,721
  13-09-2009, 09:28 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Shpejto Mozillen Firefox Ne Start

  Hapur nga Kliton, 15-06-2009 09:56 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,963
  27-11-2009, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,074
  08-02-2011, 10:27 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Luaj Piano Online

  Hapur nga MAJDI, 04-04-2010 12:46 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,383
  24-05-2010, 10:35 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Liber per programim Java

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,866
  03-11-2018, 10:27 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Exclamation Stop Reklamave dhe Programeve Spiunė!!

  Hapur nga Peniel, 21-04-2009 11:50 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,438
  05-07-2009, 01:49 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Video Si te konfigurojm Modem/router

  Hapur nga MAJDI, 11-09-2010 03:17 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,052
  13-09-2010, 07:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,199
  20-02-2012, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Ndarja e Hard Diskut - Disk Partition

  Hapur nga Peniel, 20-03-2009 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,313
  05-07-2010, 02:33 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Guida dhe Truke per Google Chrome

  Hapur nga ReniX, 08-04-2011 11:45 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,185
  09-04-2011, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.