Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Mė Pranė Njėri-Tjetrit

Hapėsira ideale pėr njė urim festivė, njė prezantim tė kėndshėm dhe njė frazė romantike.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Vendi ku ju jepet mundėsia Anėtarėve tė bėjnė prezantimin e tyre. Prezantohuni dhe ju!

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 556
  • Postime: 5,241
 2. Pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash dhe gėzimesh.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 295
  • Postime: 6,582
 3. Ju ftojmė tė shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarė hezitimi, pasi dashuria ėshtė sentimenti mė i fortė dhe mė i bukur njerėzor.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 424
  • Postime: 7,118
 4. Studentėt Shqiptarė nga e gjithė Bota i gjeni nė kėtė nėnforum dhe mund ti kontaktoni pėr t'u njohur dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 81
  • Postime: 656
  1. Kjo ėshtė ėndėrra e ēdo studenti! Ushtrime Fizike, Matematike dhe zgjidhe te pyetjeve nėpėr Olimpiada tė ndryshme shkollore.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 15
 5. Kontaktoni shqiptarėt e tjerė nėpėr botė pėr njė shoqėri virtuale me ta.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 50
  • Postime: 379
 6. Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 644
  • Postime: 14,517
 7. Ky forum ėshtė pėr fėmijėt shqiptarė. Kėtu mund tė postoni pėrralla, gjėegjėza, foto, kėngė dhe tregime pėr ta nė gjuhėn shqipe.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 75
  • Postime: 708
 8. Mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr qė ju e shihni tė arsyeshme. Mos nguroni tė pyesni dhe tė kėrkoni ndihmė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 231
  • Postime: 1,504

  Postimi i Fundit:

 9. Pėrmban Pėrdorimin e Forumit dhe Rregullat mė themelore qė duhet tė keni parasysh nė pėrdorimin e tij.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 22
  • Postime: 84
+ Fillo njė Diskutim tė Ri