Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Temat nga 31 deri nė 32 prej 32

Forumi: Kėrkesa dhe Punimet Tuaja

Pėr ēdo logo, imazh, firmė qė keni nevojė, kėrkojeni kėtu nga ekspertėt tanė. Gjithashtu mos hezihoni tė publikoni punimet tuaja.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kerkesa per Tutoriale dhe Shpjegime?

  Hapur nga Lirenti, 25-10-2007 05:47 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 24,947
  07-08-2011, 09:37 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Rregullat si tė beni njė Kėrkesė!

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 21,978
  20-11-2006, 04:24 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,532
  09-12-2006, 09:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,573
  01-01-1970, 01:00 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.