+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 20 FillimiFillimi ... 678910111213141516 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 600

Forumi: Aktualiteti Shqiptar

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,360
  06-06-2008, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Trafikanti shqiptar me 46 kg hashash

  Hapur nga ReniX, 06-06-2008 03:15 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  06-06-2008, 03:15 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Babai mbyt djalin 7 muajsh

  Hapur nga EMAUS, 02-06-2008 02:15 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,502
  02-06-2008, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. QENDER NUCLEARE NE SHQIPERI

  Hapur nga argjiro, 29-05-2008 06:27 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,037
  31-05-2008, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Top Media ne zi, vdes themeluesi Dritan Hoxha

  Hapur nga ReniX, 23-05-2008 05:58 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,526
  23-05-2008, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  Hapur nga Altin111, 06-12-2007 11:13 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,639
  23-05-2008, 10:35 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Fjalėt qė mori me vete

  Hapur nga EMAUS, 21-04-2008 09:18 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,268
  21-04-2008, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Shqiperia ne NATO

  Hapur nga kuklla, 04-04-2008 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,311
  10-04-2008, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fieri, 25% e sėmundjeve nga ndotja

  Hapur nga EMAUS, 08-04-2008 11:45 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,993
  08-04-2008, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kampioni shqiptar i boksit boteror Kreshnik Qato

  Hapur nga ReniX, 05-04-2008 02:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,831
  05-04-2008, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ora Legale kthehet me 30 Mars

  Hapur nga Lirenti, 25-03-2008 02:25 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,942
  30-03-2008, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Urime Mėvetėsia e Kosovės

  Hapur nga Kampioni99, 17-02-2008 08:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,401
  25-03-2008, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Lajme Flash

  Hapur nga ReniX, 21-03-2008 06:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,096
  23-03-2008, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Dhuna kundėr shtypit ėshtė e patolerueshme”

  Hapur nga kuklla, 14-03-2008 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,779
  14-03-2008, 04:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sheshi Skėnderbej, Tirane

  Hapur nga ema_d, 13-03-2008 12:40 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,282
  13-03-2008, 01:44 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Pėrplaset autobusi qė shkonte nė Athinė

  Hapur nga kuklla, 11-03-2008 10:39 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,671
  11-03-2008, 02:02 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Mbipesha shkaku i Tragjedise

  Hapur nga ReniX, 10-03-2008 03:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,573
  10-03-2008, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. gazetat 10/03/2007

  Hapur nga kuklla, 10-03-2008 10:22 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,501
  10-03-2008, 10:22 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Harta e shitjes se kokaines dhe heroines

  Hapur nga kuklla, 10-03-2008 10:14 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,958
  10-03-2008, 10:14 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Avioni fantazmė alarmon NATO-n dhe Shqipėrinė

  Hapur nga kuklla, 06-03-2008 10:12 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,754
  08-03-2008, 01:51 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Sot, 129 vjet nga lindja e alfabetit shqip

  Hapur nga kuklla, 06-03-2008 10:26 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,876
  06-03-2008, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,431
  04-03-2008, 12:48 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Valixhja 1 milion Euro

  Hapur nga ReniX, 04-03-2008 07:38 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,066
  04-03-2008, 08:37 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Zbulohet pėrkrenarja e rrallė ilire

  Hapur nga kuklla, 28-02-2008 10:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,349
  28-02-2008, 10:30 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Shoqet e Klejdes: "Nuk donte te kthehej ne fshat"

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 10:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,612
  27-02-2008, 10:04 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Piramida, zhduken 5 miliarde leke me fajde

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 10:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,116
  27-02-2008, 10:01 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Vrau burrin, dėnohet me 11 vjet burg

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  27-02-2008, 09:41 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Panik nė rrugė, tėrhiqet zvarrė 4-vjeēari

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 09:36 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,560
  27-02-2008, 09:36 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.