+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 20 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 600

Forumi: Aktualiteti Shqiptar

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

 1. Zemer Abetarja i bashkon shqiptarėt

  Hapur nga vaaldr1n, 17-05-2012 12:41 PM
  abetare, aktualitet, gjuha, kosova, shqipe, shqiperia, shqiptar
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,239
  17-05-2012, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,402
  13-05-2012, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Shqiperia behet pjese e vendeve te shenjta

  Hapur nga olsii, 13-05-2012 11:25 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,101
  13-05-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Njė shqiptar nė muzeun e BMW-sė

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2012 02:06 PM
  bmw, marsel theodhori, muze, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,877
  06-05-2012, 02:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,861
  01-05-2012, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,500
  24-04-2012, 06:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,604
  23-04-2012, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Taksistėt pa leje, shumica janė policė !!

  Hapur nga labja, 22-04-2012 06:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,195
  22-04-2012, 06:09 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Greqia kthen ne kufi gjyqtaret e <<Boboshtices>>

  Hapur nga 3r1k0, 20-04-2012 12:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,571
  21-04-2012, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile Panairi i poēerisė nė Korcė

  Hapur nga vaaldr1n, 14-04-2012 12:20 PM
  korca, krishti, panair, pashket, pcerise
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,734
  14-04-2012, 12:20 PM Shko tek postimi i fundit
 7. K.O Dashuria e shkodranes me serbin

  Hapur nga vaaldr1n, 04-04-2012 11:19 PM
  kosova, martesa, serbia, shkodra, shqiperia, shqiptar
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,988
  12-04-2012, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,846
  07-04-2012, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,781
  03-04-2012, 12:30 PM Shko tek postimi i fundit
 8. 17 maj, Gay-it paradė nė Tiranė !!

  Hapur nga labja, 24-03-2012 09:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,871
  01-04-2012, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Xhamia e madhe do te ndertohet tek sheshi Namazgjase.

  Hapur nga 3r1k0, 20-03-2012 08:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,600
  30-03-2012, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,082
  25-03-2012, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 10. OBSH: Shqipėria ne vend te fundit

  Hapur nga olsii, 20-03-2012 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,942
  20-03-2012, 11:26 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Wink Nė Shqipėri ēdo ditė tri femra rikthejnė virgjėrinė

  Hapur nga vaaldr1n, 15-03-2012 02:00 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 10,142
  19-03-2012, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,817
  16-03-2012, 09:33 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Dita e Verės, festime nė Tiranė dhe Elbasan

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2012 01:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  14-03-2012, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,581
  11-03-2012, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Angry Mbi 9000 aborte nė vit !!

  Hapur nga labja, 06-03-2012 08:35 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,038
  10-03-2012, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,451
  08-03-2012, 08:24 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.