+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 20 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 600

Forumi: Aktualiteti Shqiptar

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

 1. Neper rruget e Shqiperise...

  Hapur nga labja, 02-03-2012 11:37 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,846
  02-03-2012, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,038
  28-02-2012, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,632
  27-02-2012, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Durrės...vetėplagoset dhe sajon grabitjen !!

  Hapur nga labja, 26-02-2012 06:50 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,579
  26-02-2012, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  22-02-2012, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Te zyrtarizohet apo jo gjuha Kineze ne shkollat shqiptare!

  Hapur nga 3r1k0, 16-02-2012 07:06 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,613
  21-02-2012, 07:09 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 21/02/1991.Nje foto qe nuk duhet harruar

  Hapur nga 3r1k0, 20-02-2012 12:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,943
  20-02-2012, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,575
  15-02-2012, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,391
  15-02-2012, 04:53 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Cool Gjendja e vėshtirė nė Peshkopi

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2012 12:46 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,684
  14-02-2012, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,084
  05-02-2012, 04:52 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Kamzės i mungon vetėm rruga “Lady Gaga”

  Hapur nga smocking2, 09-01-2012 06:29 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,747
  10-01-2012, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
 7. K.O Shqiptaret, 9 ore gjume dhe 5 ore kafe

  Hapur nga labja, 21-12-2011 02:10 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,224
  29-12-2011, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Exclamation Familje pa dhunė, shoqėri nė paqe

  Hapur nga labja, 18-12-2011 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,693
  18-12-2011, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Apoloni, rihapet muzeu pas 20 vjetėsh

  Hapur nga smocking2, 07-12-2011 10:03 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,958
  09-12-2011, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Piu kafe me gruan, e masakron me thika

  Hapur nga URTESIA, 08-12-2011 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,374
  08-12-2011, 10:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,084
  04-12-2011, 02:32 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Urime 28 Nentorin - Dita e Pavarsise

  Hapur nga Administratori, 28-11-2011 01:22 PM
  28 nentori, albania, dita pavasise, germany, gjerman, greece, italy, kosovo, pavarsi, shqiperi, tirane
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,789
  03-12-2011, 11:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,884
  28-11-2011, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,783
  30-10-2011, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Aleanca - Kuq e Zi

  Hapur nga gjendar, 25-10-2011 03:23 PM
  kuq e zi
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,920
  28-10-2011, 12:28 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Femija tregon se si i ati perdor fjalor banal

  Hapur nga gjendar, 11-10-2011 11:57 PM
  femija tregon
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,767
  15-10-2011, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 14. I Habitur Familja e harruar nga te gjithe (VIDEO)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2011 02:19 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,355
  07-09-2011, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Xhaxhi qė sjell nė mur filmat e animuar

  Hapur nga EMAUS, 06-09-2011 09:08 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,405
  07-09-2011, 07:24 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.