Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Shkenca

Formuar historikisht duke vėzhguar botėn reale e jetėn, dhe duke bėrė pėrgjithėsime teorike.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 307
  • Postime: 1,226
 2. Gjithēka qė ka tė bėjė me botėn bimore dhe shtazore.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 69
  • Postime: 592
 3. Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 301
  • Postime: 2,387
 4. Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 730
  • Postime: 2,967
  1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 79
  2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 45
 5. Nenkategori qe do te pershkroj menyren e jeteses, do te reflektoj qėndrimet e njė individi, vlerat apo botėkuptimin e tij.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 283
  • Postime: 1,738
  1. Familja ėshtė gjėja me e shtrėnjtė qė njeriu mund tė kėtė ndonjėher. Kėshilla dhe Ide pėr njė jetė sa mė tė lumtur.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 20
   • Postime: 111
  2. Kategori dedikuar vėndeve mė tė bukura pėr Turizem dhe eksperiencat tuaja nė udhėtimet mbarė botės.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 128
  3. Idet mė tė mira pėr rregullimime tė shtėpisė tuaj! Ndėrtesat nga akitektetė mė tė famshėm nė botė.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 20
   • Postime: 58
+ Fillo njė Diskutim tė Ri