Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 110

Forumi: Muzika Shqiptare dhe e Huaj

Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214,621
  29-01-2016, 02:06 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ide MeNeve, versioni shqip i Spotify?

  Hapur nga vaaldr1n, 19-12-2015 08:48 PM
  aplikacione, mobile, muzika, online, stream, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,937
  19-12-2015, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,973
  16-12-2015, 03:10 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Muzikė Kenga Magjike 2015....ja gjurmet qe la pas...

  Hapur nga labja, 05-12-2015 11:49 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,422
  07-12-2015, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Muzikė Rita Ora

  Hapur nga labja, 05-12-2015 01:53 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,427
  07-12-2015, 10:56 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Muzikė [Shkarko] Albumin e Dr. Dre - Compton (iTunes)

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2015 11:53 AM
  album, dr dre, falas, hiphop, kengetar, muzika, shkarko
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,712
  11-08-2015, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Video Kenga e re e Elhaida Dani - I'm Alive Eurovision

  Hapur nga ReniX, 16-03-2015 10:31 PM
  muzik shqiptare
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,210
  19-03-2015, 09:42 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Muzikė Muzike nga Spotify

  Hapur nga ReniX, 08-06-2013 08:44 PM
  2 Faqe
  1 2
  falas, free, muzike, relax, spotify
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,376
  31-10-2014, 02:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,603
  12-02-2014, 11:09 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Video Videoklipi Elvana Gjata - Disko Disco me Tekst

  Hapur nga Show Biz, 03-02-2014 06:44 PM
  disco, elvana gjata, muzik shqip, video shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,414
  12-02-2014, 11:06 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Muzikė Spotify rikthen Muziken Falas

  Hapur nga ReniX, 17-01-2014 11:20 AM
  muzike, muzike falas, shkarko muzike
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,680
  04-02-2014, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Video Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012

  Hapur nga ReniX, 11-11-2012 12:20 AM
  amore, dashuri, kenga magjike, love, ndjenja, refuzoj
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,538
  25-11-2013, 12:33 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Muzike shqiptare e viteve 80'-90'

  Hapur nga labja, 21-02-2011 10:41 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 51,728
  25-10-2013, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Muzikė Elvana Gjata Tekste - Lyrics

  Hapur nga ReniX, 27-09-2013 10:43 AM
  beso, elvana gjata, muzik shqip, tekste shqip, video klipe
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,832
  27-09-2013, 10:52 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Poni & 2 step - dale...

  Hapur nga Auroraa, 26-07-2013 02:16 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,966
  17-08-2013, 02:40 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Video Muzike Gjermane

  Hapur nga ReniX, 28-07-2013 11:14 AM
  muzike, video, video klipe
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,408
  28-07-2013, 11:14 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Muzikė Wake Me Up me Tekst (lyrics)

  Hapur nga ReniX, 25-07-2013 11:05 PM
  mp3, muzike, tekst, tekste kengesh, video clip, video klipe
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,441
  26-07-2013, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up 3 Muaj abonim premium ne Rdio

  Hapur nga vaaldr1n, 22-07-2013 11:25 AM
  abonim, falas, music, online, premium, rdio, stream
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,843
  22-07-2013, 03:35 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Muzikė Elvana Gjata - Foto dhe Diskografia

  Hapur nga ReniX, 20-07-2013 10:38 PM
  elvana gjata mp3, elvana gjata video, mp3 shqip, muzik shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,442
  21-07-2013, 01:16 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Video One Day - Remix me Text (Lyrics)

  Hapur nga ReniX, 01-07-2013 01:17 AM
  muzik, video
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,495
  02-07-2013, 06:43 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ethnic Albania - Part Of You (2013)

  Hapur nga TraHaNa, 28-06-2013 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,904
  28-06-2013, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Videoklipe te reja Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 26-06-2011 10:52 PM
  2 Faqe
  1 2
  mp3 shqip, muzik shqiptare, video shqip, video shqiptare, videoklipe
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 15,437
  09-06-2013, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Muzika shqiptare sot

  Hapur nga kuklla, 23-08-2007 11:31 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,429
  09-06-2013, 10:31 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Kenge tradicionale nga zona juaj

  Hapur nga ReniX, 15-05-2008 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 9,886
  05-02-2013, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,936
  13-11-2012, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Zemer Adelina lanson kėngėn e 100-vjetorit

  Hapur nga vaaldr1n, 08-11-2012 04:57 PM
  100 vjetori, adelina, ismajli, kengetare, kuq e zi, pavarsi, shqiperia
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,698
  10-11-2012, 12:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,404
  27-09-2012, 04:45 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Kėngė labe

  Hapur nga EMAUS, 15-03-2009 05:48 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  iso, kenge labe, kenge popullore, kenge shqiptare
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 32,184
  05-09-2012, 05:37 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Aurela Gace - Jepi Volum, Boom Boom Boom

  Hapur nga ReniX, 29-06-2012 06:05 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,970
  03-07-2012, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,054
  03-07-2012, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.