Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 43

Forumi: Bota shpirtėrore

Besimtarėt mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 35
  • Postime: 185
 2. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 93
  • Postime: 279
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 226,370
  26-03-2017, 12:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,115
  09-09-2016, 05:40 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Drejtesia Disa parashikime pėr vitin 2016

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:34 AM
  2016, jeta, parashikime, vit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,569
  18-01-2016, 11:34 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Ateizmi si formė e re e besimit

  Hapur nga vaaldr1n, 11-11-2015 08:06 PM
  ateizmi, besim, feja
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,229
  03-12-2015, 02:46 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Ide Nata e fundit e Sokratit

  Hapur nga vaaldr1n, 17-11-2014 06:54 PM
  filozofė, filozofia, jeta, rrefime, sokrates
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,561
  18-11-2014, 11:08 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Cfare feje do te donit te praktikonit?

  Hapur nga lovee, 10-03-2011 11:02 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 39,747
  30-10-2014, 03:15 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Unhappy Dashurija e Motres!!

  Hapur nga labja, 02-06-2013 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,705
  04-06-2013, 08:38 AM Shko tek postimi i fundit
 6. I Habitur Kerkime per varrin Real te Jesus Christ

  Hapur nga ReniX, 14-04-2012 01:28 PM
  feja, gezuar pashket, jesus, krishterimi, pashket, pasqua
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,121
  30-05-2013, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Gruaja e shenjtė qė i falen kryeqytetasit

  Hapur nga kuklla, 24-01-2008 09:49 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,636
  30-05-2013, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 8. A eshte Kur'ani shpallje e Zotit?

  Hapur nga Sefedini, 12-04-2009 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,365
  30-05-2013, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thirrja vehabiste nė selefizėm

  Hapur nga djal8ove, 13-04-2010 01:39 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,305
  30-05-2013, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 04:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,518
  30-05-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,800
  18-03-2013, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Per ēfare do te luteshit sot?

  Hapur nga ReniX, 20-05-2012 03:25 PM
  besimtar, komunitet, krisht, krishter, lutje, mysliman, ortodoks, zot
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,826
  02-02-2013, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Porosia ime pėr ty ... O babai im

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:56 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,352
  02-02-2013, 04:16 PM Shko tek postimi i fundit
 13. E meta e nje femre !

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:53 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,808
  21-01-2013, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Drejtesia Largimi i Ekzorcizmit ne Kolumbi (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 07-09-2012 09:58 PM
  ekzorcizem, kolumbi, largim, rituale, shpirtera
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,862
  26-11-2012, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Libri qe heth posht krishtėrimin

  Hapur nga mOrtaja123, 25-05-2012 04:08 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,641
  25-05-2012, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Unhappy Lamtumire Jete !!

  Hapur nga labja, 21-05-2012 11:16 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,977
  22-05-2012, 08:48 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Si t'ia fitosh zemren vjehrres?

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:54 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,111
  15-02-2012, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:58 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,352
  15-02-2012, 11:07 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Cila eshte historia e vertete e Davidit?!

  Hapur nga mensur, 06-08-2010 10:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,062
  06-08-2010, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Tregimi i njė heroi

  Hapur nga djal8ove, 24-04-2010 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,853
  24-04-2010, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,208
  22-04-2010, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Film Dokumentar Jakup Hasipi

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,026
  21-04-2010, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,981
  21-04-2010, 05:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Cka eshte halli i muslimaneve ?

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,987
  21-04-2010, 05:47 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Hedhe Cigaren!

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,610
  21-04-2010, 05:38 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Sheikh Albani qan pas informimit te nje ėndrre

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,779
  21-04-2010, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Islami nuk mposhtet, nga Shejk Kishk

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,821
  21-04-2010, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.