Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  3,355
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 08:58 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 29,160
  25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

  Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 59,716
  07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 157,887
  20-12-2012, 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

  Hapur nga Kliton, 16-01-2009 09:07 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 87,057
  13-12-2012, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Mish & Peshk: Tave e Gjakoves me domate..!

  Hapur nga erinda, 22-02-2012 02:32 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,226
  22-02-2012, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer 10 Ushqime qe te sjellin fat ne jete po ti hash!

  Hapur nga ReniX, 04-01-2012 02:41 PM
  dieta, dobesohu, doktori, mjeku, receta, receta dieta, ushqime
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,444
  22-02-2012, 10:54 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Brusketa Italiane..!

  Hapur nga erinda, 20-02-2012 09:05 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,601
  22-02-2012, 10:37 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Mish & Peshk: Sallat me Peshk

  Hapur nga erinda, 13-02-2012 10:28 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,202
  22-02-2012, 10:34 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Fruta & Embėlsira: Kek Gjerman

  Hapur nga erinda, 13-02-2012 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,128
  21-02-2012, 09:39 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Krep me portokall..!

  Hapur nga erinda, 20-02-2012 09:03 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,461
  20-02-2012, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 7. A ju pelqen juve te Gatuani dhe a i'a dilni dot mbane

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 12:20 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 11,164
  15-02-2012, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Pjate parė & Gjellė: Kunguj me Tono

  Hapur nga erinda, 13-02-2012 10:43 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,265
  15-02-2012, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Pije - Cocktail: Cocktail per Shen Valentinin

  Hapur nga Al Capone, 13-02-2012 01:55 PM
  cocktail, dashuri, love, luleshtrydhe, pije freskuese, receta gatimi, shen valentini
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,482
  13-02-2012, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Sallata & Perime: Sallate me Prodhime Deti

  Hapur nga erinda, 13-02-2012 10:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,559
  13-02-2012, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Pije - Cocktail: Screaming Orgasm

  Hapur nga erinda, 13-02-2012 10:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  13-02-2012, 10:46 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Shija e Akullores - Cilen preferoni?

  Hapur nga ReniX, 07-06-2008 06:36 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,814
  13-02-2012, 10:15 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Edukata e ngrėnies

  Hapur nga mikaela, 16-12-2011 11:50 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,048
  13-02-2012, 10:05 AM Shko tek postimi i fundit
 14. I Habitur Sallata & Perime: Se shpejti ne tavolinat tona do te vije Domatja e Zeze - Galaksia

  Hapur nga ReniX, 01-02-2012 01:47 PM
  domate, fruta perime, guzhina shqiptare, receta, receta falas, receta gatimie, receta shqiptare
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,223
  02-02-2012, 12:03 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Mish & Peshk: Si ta kuptojme qe Peshku eshte i Fresket

  Hapur nga ReniX, 31-01-2012 08:52 PM
  gatime shqip, menu shqiptare, peshk, peshku fresket, receta gatimi, receta peshku, receta shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,585
  31-01-2012, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Pica Siciliane

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 05:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,957
  11-01-2012, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Mish me karota

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 06:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,841
  10-01-2012, 10:32 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Byrek role me mish dhe djathėra

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 12:08 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,379
  08-01-2012, 06:23 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si hahen disa lloje ushqimesh

  Hapur nga mikaela, 16-12-2011 11:52 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,439
  08-01-2012, 06:21 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Karota e zier mbron zemrėn, lufton kancerin

  Hapur nga mikaela, 16-12-2011 11:41 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,106
  08-01-2012, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Makarone me Palltexhan

  Hapur nga mikaela, 16-12-2011 11:47 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,143
  02-01-2012, 03:52 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Sardele me djathė dhe me kungulleshka

  Hapur nga mikaela, 16-12-2011 11:45 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,886
  02-01-2012, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Strudel Vjenez me Mollė

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 05:26 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,339
  09-12-2011, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Kripa, si me tė dhe pa tė

  Hapur nga vaaldr1n, 01-12-2011 12:11 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,763
  08-12-2011, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Brumė pėr Pica

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 05:22 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,211
  07-12-2011, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Musaka me patėllxhan

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 12:11 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,088
  07-12-2011, 12:00 AM Shko tek postimi i fundit
 27. Shendetlia

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 05:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,238
  06-12-2011, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Brusketa (Bruschetta)

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 12:32 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,648
  06-12-2011, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,119
  06-12-2011, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Tortė Tenerina

  Hapur nga mikaela, 06-12-2011 12:31 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,186
  06-12-2011, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.