Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 74

Forumi: Letėrsia shqiptare dhe e huaj

Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė. Diskutime mbi letėrsinė dhe problemet e saj. Si dhe shkrimtaret e huaj

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Mbi GjuhĖn Shqipe

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 24
  • Postime: 111
 2. Mbi Shkrimtarėt Shqiptarė

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 48
  • Postime: 297
 3. Mbi Shkrimtarėt e Huaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 16
  • Postime: 161
 4. Ditari juaj i mendimeve dhe meditimeve

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 58
 5. Mbi Folklorin Shqiptar

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 6
  • Postime: 14
 6. Krijimtaria juaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 158
  • Postime: 1,011
 1. Poezi te preferuara

  Hapur nga kuklla, 16-08-2007 05:22 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 20,599
  11-03-2012, 05:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,865
  29-12-2011, 12:31 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Shkrimtarėt mė tė paguar nė botė

  Hapur nga labja, 21-08-2011 07:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,756
  28-08-2011, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Trėndafili i ēamėrisė

  Hapur nga Erinaa, 14-07-2011 10:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,147
  14-07-2011, 10:03 PM Shko tek postimi i fundit
 4. POEZI--NDARJA

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:25 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 98,046
  03-06-2011, 10:33 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,165
  19-05-2011, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Poezi per femij...

  Hapur nga Erinaa, 10-04-2011 01:49 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,449
  14-04-2011, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit
 6. POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE

  Hapur nga andi_pg, 08-12-2008 04:42 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 32,322
  09-04-2011, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Poezi me figure !

  Hapur nga anna, 30-01-2009 04:54 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 41,732
  04-04-2011, 02:15 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Shpjegime te fjaleve te panjohura!

  Hapur nga ReniX, 14-03-2011 10:22 PM
  fjalor, gjuhe shqipe, kulture, shpjegime, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,208
  14-03-2011, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 9. POEZIA E JETES

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,539
  16-02-2011, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
 10. POEZI VAJI PER NENEN

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:38 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,576
  08-02-2011, 08:21 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Poezi Kurbeti...

  Hapur nga Saimo, 07-12-2009 03:07 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,062
  21-11-2010, 12:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,029
  11-09-2010, 06:53 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sebahate byci"zambaku i gjakovės"

  Hapur nga Shaban Cakolli, 21-08-2010 05:15 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,292
  21-08-2010, 05:18 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Post A po i kthehet lexuesi letėrsisė shqiptare?

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 06:25 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,951
  14-05-2010, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 14. ELANKO POEZI - Poezi nga Elda Kokoneshi

  Hapur nga EMAUS, 05-09-2008 09:50 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,886
  04-06-2009, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Mirush Kabashi trondit Athinėn

  Hapur nga ReniX, 29-01-2009 05:08 PM
  athin, greqi, letersi, mirush kabashi, teater
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,990
  29-01-2009, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit
 16. POEZIA KUSHTUAR LIQENIT

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,096
  10-12-2008, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
 17. NJE POEZI TJETER PER NENEN

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,523
  10-12-2008, 04:45 PM Shko tek postimi i fundit
 18. POEZI--TE PRITA NJE JETE TE TERE

  Hapur nga andi_pg, 10-12-2008 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,773
  10-12-2008, 04:20 PM Shko tek postimi i fundit
 19. LETĖR MIQVE TĖ MI TĖ VJETĖR

  Hapur nga EMAUS, 25-09-2008 09:23 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,734
  25-09-2008, 10:18 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Nje kukull qe nuk eshte kukull

  Hapur nga kuklla, 11-09-2008 06:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,329
  11-09-2008, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Tregime nga Gjergji Zoja

  Hapur nga EMAUS, 29-07-2008 08:52 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,136
  29-07-2008, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Fjale te urta nga Bibla

  Hapur nga EMAUS, 13-05-2008 05:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,429
  13-05-2008, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: vjersha me e mire

  Hapur nga kuklla, 12-03-2008 08:39 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,443
  29-03-2008, 10:41 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Emri, mbiemri, pėremri, pjesėzat, pikėsimi...

  Hapur nga EMAUS, 26-03-2008 02:24 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,085
  26-03-2008, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Erih Maria Remark (Biografia)

  Hapur nga ema_d, 13-03-2008 04:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,000
  13-03-2008, 04:41 PM Shko tek postimi i fundit
 26. poezi te shkeputura diku

  Hapur nga kuklla, 26-02-2008 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,469
  27-02-2008, 10:32 AM Shko tek postimi i fundit
 27. letersia shqiptaqre

  Hapur nga kuklla, 23-02-2008 10:03 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,029
  23-02-2008, 10:09 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.