Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 74

Forumi: Letėrsia shqiptare dhe e huaj

Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė. Diskutime mbi letėrsinė dhe problemet e saj. Si dhe shkrimtaret e huaj

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Mbi GjuhĖn Shqipe

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 24
  • Postime: 111
 2. Mbi Shkrimtarėt Shqiptarė

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 48
  • Postime: 297
 3. Mbi Shkrimtarėt e Huaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 16
  • Postime: 161
 4. Ditari juaj i mendimeve dhe meditimeve

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 58

  Postimi i Fundit:

 5. Mbi Folklorin Shqiptar

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 6
  • Postime: 14
 6. Krijimtaria juaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 158
  • Postime: 1,011
 1. "Pleshti" Dritero Agolli

  Hapur nga EMAUS, 24-08-2007 10:11 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 25,061
  25-01-2017, 12:21 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Poezi nga Dritero Agolli

  Hapur nga EMAUS, 20-06-2008 02:01 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 91,434
  20-01-2017, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,231
  20-05-2016, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Libri qe po lexoni

  Hapur nga kuklla, 16-08-2007 01:24 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 345
  • Lexime: 122,855
  19-04-2016, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zemer Gjirokastėr: 2016 - Viti i Ismail Kadaresė

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:44 AM
  ismail kadare, rilindas, shkrimtare, shqiptar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,990
  18-01-2016, 11:44 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Smile Kadareja mbush sot 79 vjet‏

  Hapur nga vaaldr1n, 28-01-2015 04:47 PM
  ikona, ismail, kadare, njerez, rilindas, shkrimtar, shqiperia, shqiptar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,716
  28-01-2015, 04:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,877
  14-01-2015, 10:06 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Sekreti....qe me ndryshoi jeten!!

  Hapur nga labja, 24-05-2013 10:11 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 33,327
  28-10-2014, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Librat e rinj

  Hapur nga Erinaa, 27-12-2013 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,506
  27-12-2013, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Gramatika

  Hapur nga Kampioni99, 30-01-2008 09:29 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 14,935
  20-10-2013, 10:17 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Libri shqiptar me i mire per ju

  Hapur nga kuklla, 16-08-2007 01:27 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,153
  09-08-2013, 12:14 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Tė Dua !

  Hapur nga Arjol, 21-03-2012 06:05 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,385
  20-06-2013, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Komente Per ty edhe 1000 her te tjera

  Hapur nga ema love, 13-06-2013 07:19 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 19,194
  14-06-2013, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Poezi nga autore te ndryshem

  Hapur nga Erinaa, 18-02-2011 09:58 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 22,622
  21-04-2013, 03:26 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Atdheu im i dashur

  Hapur nga Shaban Cakolli, 14-04-2013 06:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,558
  14-04-2013, 06:41 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ēmendoni per Ismail Kadaren?

  Hapur nga X-man, 01-12-2006 08:51 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,585
  05-04-2013, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Cikėl poetik

  Hapur nga Shaban Cakolli, 03-04-2013 09:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,971
  03-04-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Per dashurinė

  Hapur nga Shaban Cakolli, 26-08-2010 03:22 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,978
  03-04-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Poetja jonĖ sadbere gagica-spahija

  Hapur nga Shaban Cakolli, 02-04-2013 12:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,448
  02-04-2013, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Shekulli s“na bashkoi

  Hapur nga Shaban Cakolli, 01-04-2013 10:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,841
  01-04-2013, 10:39 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Poetja jonĖ ganimete jashari

  Hapur nga Shaban Cakolli, 01-04-2013 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,093
  01-04-2013, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Zemer Poezi mbi Dashurine

  Hapur nga PinkPrincess, 11-03-2013 10:12 PM
  amore, dashuri, love, poem, poesi dashurie, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,124
  11-03-2013, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Poezi dhe krijime per nenen

  Hapur nga EMAUS, 11-06-2009 06:38 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 81,012
  09-03-2013, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Tregime nga shkrimtarė tė rinj

  Hapur nga Mona, 26-02-2011 06:34 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,912
  05-03-2013, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Libri shqiptar me i mire

  Hapur nga kuklla, 12-03-2008 08:24 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,245
  05-03-2013, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Fjalė tė Urta

  Hapur nga Lirenti, 11-12-2006 01:14 AM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 23,148
  05-03-2013, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?

  Hapur nga ReniX, 26-12-2007 06:44 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,690
  01-03-2013, 08:43 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Post 100 librat qė duhen lexuar

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 06:21 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 20,864
  19-02-2013, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Ndihm-analiza filologjike e ndonje vepre letrare

  Hapur nga boss1, 22-05-2009 02:19 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 29,102
  25-07-2012, 11:18 AM Shko tek postimi i fundit
 28. Zemer Pjeset me te bukura qe keni lexuar ne liber

  Hapur nga bessy, 04-03-2011 06:39 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 18,038
  27-05-2012, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.