Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,555
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 24 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 206,092
  11-07-2016, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 19-04-2009 12:11 AM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Zgjidhje tė shpejta kundėr aromės sė djersės

  Hapur nga Erinaa, 29-05-2011 07:51 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 14,996
  30-05-2011, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,423
  24-05-2011, 07:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post C'ėshtė Duhani ?

  Hapur nga vaaldr1n, 21-05-2011 04:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,937
  21-05-2011, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Aromat qė dėmtojnė shėndetin

  Hapur nga Erinaa, 21-05-2011 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,156
  21-05-2011, 11:18 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Fiksulture para kompjuterit

  Hapur nga ReniX, 19-05-2011 11:25 AM
  bukuri, fiskultur, keshtilla, mjeku, shendeti, ushtrime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,563
  20-05-2011, 02:35 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Tė bukura me botox

  Hapur nga Erinaa, 16-05-2011 05:56 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,512
  16-05-2011, 07:50 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Doktor i vetes

  Hapur nga Erinaa, 15-05-2011 02:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,274
  15-05-2011, 02:41 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Maskė me ēaj dhe mjaltė

  Hapur nga Erinaa, 11-05-2011 03:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,890
  15-05-2011, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 8. 5 ushqime qė rrisin kujtesėn

  Hapur nga Erinaa, 12-05-2011 01:29 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,308
  13-05-2011, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Fėmija qė nuk lejohet tė qeshė

  Hapur nga Erinaa, 09-05-2011 07:54 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,556
  13-05-2011, 08:56 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Pėrse bien flokėt?

  Hapur nga Erinaa, 11-05-2011 03:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,547
  11-05-2011, 03:51 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Dietat me pak kripė, rrezikojnė zemrėn

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 11:03 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,106
  10-05-2011, 08:26 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Anet pozitive te depresionit

  Hapur nga ulkina, 08-05-2011 03:52 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,177
  09-05-2011, 03:13 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Humbja e peshes ndihmon ne kujtese

  Hapur nga ulkina, 08-05-2011 03:48 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,843
  08-05-2011, 04:01 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Fshirja e traumave. E mundur?!

  Hapur nga Erinaa, 06-05-2011 08:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,871
  06-05-2011, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Vdekjet e papritura tek atletėt

  Hapur nga Erinaa, 01-05-2011 11:35 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,239
  01-05-2011, 11:35 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Si ta ndalim lemzėn?

  Hapur nga lovee, 06-03-2011 10:57 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,079
  30-04-2011, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Duhani - shkaku i parė i vdekjeve nė botė

  Hapur nga vaaldr1n, 27-10-2010 12:45 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,980
  30-04-2011, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Terapia me thumbat e bletėve

  Hapur nga Erinaa, 24-04-2011 10:12 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,954
  27-04-2011, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
 19. 4 gjėrat qė shkaktojnė goditje

  Hapur nga Erinaa, 24-04-2011 10:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,555
  24-04-2011, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Arsyeja pse kemi kujtesė tė dobėt

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 04:16 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,397
  24-04-2011, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Ide A thua banesa juaj ėshtė vėrtetė e pastėr?

  Hapur nga labja, 16-04-2011 12:07 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,189
  21-04-2011, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Pėrse nuk duhet tė flesh me kafshėt

  Hapur nga Erinaa, 21-04-2011 04:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,545
  21-04-2011, 07:26 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post Buka shėron lemzėn, ndėrsa qepa marramendjen

  Hapur nga gjendar, 15-04-2011 03:16 AM
  buka shėron
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,129
  15-04-2011, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Si te kujdesemi per syte

  Hapur nga ulkina, 15-04-2011 09:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,197
  15-04-2011, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Thumbs up 4 "hile" pėr tu ngritur nga krevati nė mėngjes

  Hapur nga labja, 10-04-2011 03:52 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,561
  12-04-2011, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,775
  11-04-2011, 08:55 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Gjen veshkė nė Facebook

  Hapur nga Erinaa, 09-04-2011 12:02 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,756
  09-04-2011, 01:56 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Post Fuqia e kaliumit nė trup

  Hapur nga gjendar, 05-04-2011 12:40 PM
  fuqia e kaliumit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,866
  06-04-2011, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Thumbs up Menyra e qendrimit, e rendesishme per shendetin!

  Hapur nga ulkina, 01-04-2011 02:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,744
  01-04-2011, 02:05 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.