Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,513
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 24 nga 24 FillimiFillimi ... 14192021222324
Temat nga 691 deri nė 703 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 206,069
  11-07-2016, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 19-04-2009 12:11 AM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Trajtim i ri i diabetit

  Hapur nga Lirenti, 30-11-2006 07:17 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,883
  04-10-2007, 10:09 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Vitaminat dhe roli i tyre ne trupin tone.

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:42 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 64,952
  04-10-2007, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Shėndeti dhe lėngjet / Frute nė jetėn tuaj

  Hapur nga Altin111, 01-10-2007 11:52 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,379
  01-10-2007, 11:52 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,961
  10-09-2007, 09:19 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Perdorimi i Lazerit per problemet e lekures.

  Hapur nga kuklla, 07-09-2007 06:18 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,431
  07-09-2007, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
 5. 5 rregulla pėr njė fizik perfekt!

  Hapur nga ReniX, 18-12-2006 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,633
  18-12-2006, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ēokollatat zvogėlojnė kolesterolin

  Hapur nga ReniX, 01-12-2006 06:10 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,919
  01-12-2006, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ushiqmi natėn nuk tė trash?!

  Hapur nga Lirenti, 01-12-2006 03:32 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,599
  01-12-2006, 03:32 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Ngjyrat & Endrrat

  Hapur nga Lirenti, 01-12-2006 03:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 29,651
  01-12-2006, 03:07 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Tė rejat e javės nga mjekėsia

  Hapur nga Lirenti, 30-11-2006 07:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,225
  30-11-2006, 07:16 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Poloniumi dhe pasojat

  Hapur nga Lirenti, 30-11-2006 07:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,740
  30-11-2006, 07:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,444
  30-11-2006, 07:14 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Bota Drogat dhe efektet e tyre

  Hapur nga Lirenti, 30-11-2006 05:17 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,650
  30-11-2006, 05:17 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 24 nga 24 FillimiFillimi ... 14192021222324

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.