Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  25-02-2012
  Lexime:
  15,555
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 24 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 206,092
  11-07-2016, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 19-04-2009 12:11 AM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Sherimi i semundjeve nga uje !

  Hapur nga mOrtaja123, 06-06-2012 01:44 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,331
  19-07-2012, 11:40 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,210
  19-07-2012, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,461
  18-07-2012, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Kėto produkte ju mbrojnė nga Dielli !!

  Hapur nga labja, 16-07-2012 10:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,785
  16-07-2012, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Wink Femrat shėrohen mė shpejt se meshkujt !!

  Hapur nga labja, 09-05-2012 08:48 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,621
  24-06-2012, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Cool Kush fle pak rrezikohet nga iktusi

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 08:06 PM
  gjumi, njeriu, shendeti
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,825
  13-06-2012, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Smile Doni tė lini duhanin? Hani perime dhe fruta

  Hapur nga vaaldr1n, 09-06-2012 05:30 PM
  duhani, nderprerja, pemet, perimet, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,111
  09-06-2012, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up Dobėsohuni me 2 gota verė nė mbrėmje !!

  Hapur nga labja, 05-06-2012 10:53 AM
  cdo nate, djete, dobesim, vere
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,664
  06-06-2012, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,700
  02-06-2012, 05:16 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Exclamation Ja pse nuk duhet te marrim fryme me goje !!

  Hapur nga labja, 02-06-2012 10:56 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,211
  02-06-2012, 10:56 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,055
  31-05-2012, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,360
  31-05-2012, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,441
  31-05-2012, 03:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,612
  30-05-2012, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 8. I Habitur Kontraceptive edhe per meshkujt.....

  Hapur nga erinda, 29-05-2012 11:09 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,284
  29-05-2012, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,092
  24-05-2012, 11:49 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Shkallet e Kancerit

  Hapur nga Direktori, 23-05-2012 02:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,723
  23-05-2012, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Kripa shkakton vdekje

  Hapur nga Erinaa, 21-05-2012 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  21-05-2012, 04:20 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Zyrtarizohet ilaēi kundėr SIDA-s

  Hapur nga Erinaa, 20-05-2012 10:51 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,594
  20-05-2012, 10:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,284
  19-05-2012, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Impotenca...shkaqet e saj...

  Hapur nga erinda, 17-05-2012 11:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,036
  17-05-2012, 11:19 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Thumbs up Pėrfitimet e tė pėrtypurit ngadalė !!

  Hapur nga labja, 15-05-2012 10:08 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,722
  15-05-2012, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Mos e mbani laptopin mbi gjunje

  Hapur nga olsii, 13-05-2012 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,444
  13-05-2012, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,493
  12-05-2012, 07:45 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Cool Stresi shkakton kancerin?

  Hapur nga vaaldr1n, 11-05-2012 12:58 PM
  kanceri, njeriu, semundje, shendeti, stresi, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,829
  11-05-2012, 12:58 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Exclamation Pesė shenja tė qarta se nuk ushqeheni mirė !!

  Hapur nga labja, 11-05-2012 12:31 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,682
  11-05-2012, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Cool 10 Arsye pse je i shendoshe dhe mbipesh!

  Hapur nga ReniX, 06-05-2012 04:53 PM
  bie nga pesha, dieta, pesha, receta gatimi, shendeti, trup seksi, ushqimi
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,760
  10-05-2012, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Guret ne veshka, shkaktaret dhe mjekimi

  Hapur nga olsii, 10-05-2012 12:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,945
  10-05-2012, 12:41 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Thumbs up Funksionet e ndryshme te pastes se dhembeve !!

  Hapur nga labja, 09-05-2012 08:16 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,475
  09-05-2012, 08:38 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Exclamation Getat dobėsojnė muskujt !!

  Hapur nga labja, 08-05-2012 06:46 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,542
  09-05-2012, 09:27 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.