Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 02:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 371,531
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 29,148
  21-12-2012, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 142,242
  12-02-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 07:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 17,543
  23-01-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Diete, humbni 5 kile ne jave

  Hapur nga Poshnjari, 21-10-2018 03:34 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131,362
  21-10-2018, 03:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,082
  25-04-2016, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Wink Konsumimi i kanabisit ka edhe pasoja!

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2016 11:22 AM
  droga, jeta, kanabis, konsum, njerez, pasoja, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,327
  07-04-2016, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,551
  07-04-2016, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Cool Dilemat e dietologėve

  Hapur nga vaaldr1n, 18-03-2016 11:29 PM
  dieta, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,850
  18-03-2016, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Ide E ardhmja e njė kure kundėr kancerit

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:29 AM
  kanceri, njeriu, semundje, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,093
  18-01-2016, 11:29 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Cool Libri mjekėsor me foto tė tmerrshme

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 06:07 PM
  foto, libra, mjekesia, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,012
  16-01-2016, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Mendime Dita Ndėrkombėtare e Sidės

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 05:57 PM
  hiv aids
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,169
  07-12-2015, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Hani thonjte? Jeni perfekt! LEXO ME SHUME

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2015 09:57 PM
  njerez, perfeksion, shendeti, thonjte, trupi
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,809
  07-12-2015, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,511
  28-10-2015, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ide 5 fakte pėr vitaminėn C

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2015 04:51 PM
  fruta, njeriu, shendeti, trupi, vitamina
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,004
  10-10-2015, 09:25 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Si mund tė humbni peshė

  Hapur nga rebeca, 20-08-2013 09:14 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 22,757
  10-07-2015, 07:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,407
  04-04-2015, 11:52 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Ide Mos i hidhni lėkurat e limonit

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 01:19 AM
  fruta, limoni, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,744
  17-02-2015, 01:19 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Hurma, superfruti qė bėnė mrekulli

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 01:14 AM
  fruta, hurma, njerez, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,539
  17-02-2015, 01:14 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Ide Ushqimet qė ju ndihmojnė tė ruani kujtesėn

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2014 06:52 PM
  kujtesa, njeriu, peme, perime, pije, shendeti, trupi, ushqime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,625
  05-09-2014, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,214
  29-08-2014, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Revista Kėshilla Mjekėsore

  Hapur nga Direktori, 01-01-2013 06:03 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,776
  23-07-2014, 06:36 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Ndihma e shpejte mjekesore

  Hapur nga EMAUS, 05-01-2008 09:34 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,698
  17-04-2014, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Sinuziti - Shkaqet dhe Kurimi

  Hapur nga ReniX, 05-04-2014 06:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,794
  05-04-2014, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,742
  04-04-2014, 01:29 PM Shko tek postimi i fundit
 16. 10 Gjėra Qė Nuk Dini Pėr Gjumin

  Hapur nga labja, 15-02-2012 02:56 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,018
  23-03-2014, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 17. 10% e popullsisė botėrore janė obezė

  Hapur nga Kliton, 04-02-2011 10:44 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 19,226
  02-02-2014, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Cilat jane 10 perfitimet e seksit

  Hapur nga Direktori, 02-02-2014 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,542
  02-02-2014, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Dietat qe rrisin intelegjencen ... !

  Hapur nga Direktori, 01-02-2014 02:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,362
  01-02-2014, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Si tė luftojmė pagjumėsinė natėn vonė

  Hapur nga Erinaa, 22-01-2014 04:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,339
  22-01-2014, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,605
  23-12-2013, 03:47 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Pastėrtia e tepėrt, e dėmshme

  Hapur nga olsii, 08-12-2013 11:40 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,753
  09-12-2013, 04:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 12,019
  14-10-2013, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Talking 9 mėnyrat pėr t'i thėnė "jo" plakjes

  Hapur nga labja, 05-02-2011 12:46 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,687
  14-10-2013, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.