Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 364,842
  11-07-2016, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 19-04-2009 12:11 AM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 28,505
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 138,564
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 17,086
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Diete, humbni 5 kile ne jave

  Hapur nga Poshnjari, 21-10-2018 04:34 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 127,620
  21-10-2018, 04:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,620
  25-04-2016, 02:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Wink Konsumimi i kanabisit ka edhe pasoja!

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2016 12:22 PM
  droga, jeta, kanabis, konsum, njerez, pasoja, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,773
  08-04-2016, 12:38 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,238
  07-04-2016, 02:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Cool Dilemat e dietologėve

  Hapur nga vaaldr1n, 19-03-2016 12:29 AM
  dieta, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,857
  19-03-2016, 12:29 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Ide E ardhmja e njė kure kundėr kancerit

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:29 PM
  kanceri, njeriu, semundje, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,790
  18-01-2016, 12:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Cool Libri mjekėsor me foto tė tmerrshme

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 07:07 PM
  foto, libra, mjekesia, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,587
  17-01-2016, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Mendime Dita Ndėrkombėtare e Sidės

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 06:57 PM
  hiv aids
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,882
  07-12-2015, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Hani thonjte? Jeni perfekt! LEXO ME SHUME

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2015 10:57 PM
  njerez, perfeksion, shendeti, thonjte, trupi
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,186
  07-12-2015, 02:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,205
  29-10-2015, 12:49 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Ide 5 fakte pėr vitaminėn C

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2015 05:51 PM
  fruta, njeriu, shendeti, trupi, vitamina
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,510
  10-10-2015, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Si mund tė humbni peshė

  Hapur nga rebeca, 20-08-2013 10:14 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 21,627
  10-07-2015, 08:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,971
  04-04-2015, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ide Mos i hidhni lėkurat e limonit

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 02:19 AM
  fruta, limoni, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,434
  17-02-2015, 02:19 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Hurma, superfruti qė bėnė mrekulli

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 02:14 AM
  fruta, hurma, njerez, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,231
  17-02-2015, 02:14 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Ide Ushqimet qė ju ndihmojnė tė ruani kujtesėn

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2014 07:52 PM
  kujtesa, njeriu, peme, perime, pije, shendeti, trupi, ushqime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,237
  05-09-2014, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,900
  29-08-2014, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Revista Kėshilla Mjekėsore

  Hapur nga Direktori, 01-01-2013 07:03 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,383
  23-07-2014, 07:36 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Ndihma e shpejte mjekesore

  Hapur nga EMAUS, 05-01-2008 10:34 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,334
  17-04-2014, 11:59 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Sinuziti - Shkaqet dhe Kurimi

  Hapur nga ReniX, 05-04-2014 07:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,459
  05-04-2014, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,090
  04-04-2014, 02:29 PM Shko tek postimi i fundit
 16. 10 Gjėra Qė Nuk Dini Pėr Gjumin

  Hapur nga labja, 15-02-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,397
  23-03-2014, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 17. 10% e popullsisė botėrore janė obezė

  Hapur nga Kliton, 04-02-2011 11:44 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 18,193
  02-02-2014, 07:59 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Cilat jane 10 perfitimet e seksit

  Hapur nga Direktori, 02-02-2014 01:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,261
  02-02-2014, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Dietat qe rrisin intelegjencen ... !

  Hapur nga Direktori, 01-02-2014 03:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,042
  01-02-2014, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Si tė luftojmė pagjumėsinė natėn vonė

  Hapur nga Erinaa, 22-01-2014 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,005
  22-01-2014, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,282
  23-12-2013, 04:47 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Pastėrtia e tepėrt, e dėmshme

  Hapur nga olsii, 08-12-2013 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,916
  09-12-2013, 05:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,489
  15-10-2013, 12:38 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Talking 9 mėnyrat pėr t'i thėnė "jo" plakjes

  Hapur nga labja, 05-02-2011 01:46 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,103
  14-10-2013, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.