Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 83

Forumi: Apple Mac OSx

Dedikuar pėrdoruesve tė Mac Os X dhe tė gjithė botės Apple dhe produkteve tė saj. iPod dhe teknologjia mė e fundit e telefonave. Snow Leopard.

  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,400
  04-02-2013, 03:34 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Muzikė Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hedhim Muzike MP3 ne iPhone ose iPod

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 06:36 PM
  degjo muzike, guida shqip, iphone shqip, iphone tutorial, itunes shqip, muzik shqiptare, muzike, shkarko mp3
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 15,455
  25-03-2012, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: 5 Arsyhet per te blere nje Apple Mac dhe 1 kunder

  Hapur nga Al Capone, 13-02-2012 07:51 PM
  apple mac, iphone, iphone shqip, kompjutera apple, kompjutera mac, telefona celular, telefona iphone
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,982
  18-02-2012, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Aplikacionet Seksi per iPhone

  Hapur nga ReniX, 15-03-2009 10:47 AM
  apple, celular, iphone, programe, seksi
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,426
  11-10-2010, 03:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Cool Temė e rėndėsishme Kryetemė: Aplikacione Flalas per iPhone

  Hapur nga ReniX, 10-02-2009 07:42 PM
  celular, facebook, falas, free, iphone, programe, telefon
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,910
  08-10-2010, 05:13 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Djallėzore Cila eshte Logo e Apple?

  Hapur nga ReniX, 15-03-2015 02:50 PM
  apple shqip, kompjuter apple, logo apple shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,922
  21-03-2015, 01:56 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Programe Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-03-2015 07:54 PM
  2016, beta, falas, mac, microsoft, office, programe, shkarko
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,146
  07-03-2015, 04:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,396
  23-07-2014, 11:43 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Video OS X Yosemite Hands-on

  Hapur nga vaaldr1n, 02-06-2014 11:29 PM
  apple, mac, operativ, os x, sistem, video, yosemite
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,422
  11-06-2014, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,297
  27-07-2013, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,910
  13-06-2013, 01:24 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,922
  17-03-2013, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,282
  29-01-2013, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,070
  01-01-2013, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,436
  31-12-2012, 06:44 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile iMac i ri do te vije me 30 Nentor

  Hapur nga vaaldr1n, 27-11-2012 09:50 PM
  all in one, apple, austri, desktop, dhjetor, gjermani, imac, kompjuter, nentor, shitje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,335
  27-11-2012, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,703
  21-11-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto iPad mini prej ari (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-11-2012 09:26 PM
  apple, gold, ipad, kompjuter, mini, tablet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,521
  19-11-2012, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,280
  15-11-2012, 02:55 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Talking iPad mini kushton 147 Euro

  Hapur nga vaaldr1n, 05-11-2012 11:57 AM
  apple, cmim, ipad, mini, pajisje, tablet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,134
  06-11-2012, 05:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,226
  25-10-2012, 12:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,647
  19-10-2012, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,235
  16-10-2012, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,576
  23-09-2012, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Ngjarja e Apple do te mbahet me 12 shtator

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2012 09:20 PM
  apple, iphone, ngjarje, prezantim, san francisco
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,314
  04-09-2012, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Apple do te prezantoje iPad Mini ne Tetor

  Hapur nga vaaldr1n, 27-08-2012 04:49 PM
  apple, ipad, mini, prezantim, tablet, tetor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,467
  27-08-2012, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Cool Publikohen imazhe te nje iPad 7 polsh

  Hapur nga vaaldr1n, 05-08-2012 04:35 PM
  7 inē, apple, foto, ipad
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,278
  05-08-2012, 04:35 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion

  Hapur nga vaaldr1n, 30-07-2012 06:25 PM
  apple, mac, mountain lion, os x, rekord, shkarkime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,775
  31-07-2012, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 25-07-2012 07:17 PM
  apple, leshim, lion, mountain, os x
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,322
  26-07-2012, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Foto Prototipi i iPad te vitit 2002 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-07-2012 01:23 AM
  2002, apple, foto, ipad, prototip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,871
  22-07-2012, 04:48 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile iOS 6 beta 3 rruges per tek zhvilluesit

  Hapur nga vaaldr1n, 16-07-2012 08:38 PM
  apple, beta 3, ios 6, update, zhvillues
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,017
  16-07-2012, 08:38 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Wink Evolimi i iPod nga Apple

  Hapur nga ReniX, 04-07-2012 05:10 PM
  apple, iphone, ipod, lexues mp3, mp3 apple
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,516
  04-07-2012, 05:41 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Apple mbyll shėrbimin MobileMe

  Hapur nga vaaldr1n, 02-07-2012 10:11 PM
  apple, mbyll, mobileme, sherbim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,755
  03-07-2012, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile Apple dergon iOS 6 Beta 2 tek zhvilluesit

  Hapur nga vaaldr1n, 26-06-2012 12:33 AM
  apple, beta, ios 6, iphone, update
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,037
  26-06-2012, 01:02 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking Apple Store edhe per Shqipėrine

  Hapur nga vaaldr1n, 24-06-2012 12:18 AM
  apple, online, shitore, shqiperi
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,450
  25-06-2012, 07:48 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.