Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 83

Forumi: Apple Mac OSx

Dedikuar pėrdoruesve tė Mac Os X dhe tė gjithė botės Apple dhe produkteve tė saj. iPod dhe teknologjia mė e fundit e telefonave. Snow Leopard.

  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,541
  04-02-2013, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Muzikė Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hedhim Muzike MP3 ne iPhone ose iPod

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 05:36 PM
  degjo muzike, guida shqip, iphone shqip, iphone tutorial, itunes shqip, muzik shqiptare, muzike, shkarko mp3
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,361
  25-03-2012, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: 5 Arsyhet per te blere nje Apple Mac dhe 1 kunder

  Hapur nga Al Capone, 13-02-2012 06:51 PM
  apple mac, iphone, iphone shqip, kompjutera apple, kompjutera mac, telefona celular, telefona iphone
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,002
  18-02-2012, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Aplikacionet Seksi per iPhone

  Hapur nga ReniX, 15-03-2009 09:47 AM
  apple, celular, iphone, programe, seksi
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,429
  11-10-2010, 02:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Cool Temė e rėndėsishme Kryetemė: Aplikacione Flalas per iPhone

  Hapur nga ReniX, 10-02-2009 06:42 PM
  celular, facebook, falas, free, iphone, programe, telefon
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 25,087
  08-10-2010, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Djallėzore Cila eshte Logo e Apple?

  Hapur nga ReniX, 15-03-2015 01:50 PM
  apple shqip, kompjuter apple, logo apple shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 14,378
  21-03-2015, 12:56 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Programe Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-03-2015 06:54 PM
  2016, beta, falas, mac, microsoft, office, programe, shkarko
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,636
  07-03-2015, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,147
  23-07-2014, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Video OS X Yosemite Hands-on

  Hapur nga vaaldr1n, 02-06-2014 10:29 PM
  apple, mac, operativ, os x, sistem, video, yosemite
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,469
  11-06-2014, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,167
  27-07-2013, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,806
  13-06-2013, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,787
  17-03-2013, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,185
  28-01-2013, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,897
  01-01-2013, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,325
  31-12-2012, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile iMac i ri do te vije me 30 Nentor

  Hapur nga vaaldr1n, 27-11-2012 08:50 PM
  all in one, apple, austri, desktop, dhjetor, gjermani, imac, kompjuter, nentor, shitje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,674
  27-11-2012, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,597
  21-11-2012, 11:27 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto iPad mini prej ari (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-11-2012 08:26 PM
  apple, gold, ipad, kompjuter, mini, tablet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,524
  19-11-2012, 08:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,162
  15-11-2012, 01:55 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Talking iPad mini kushton 147 Euro

  Hapur nga vaaldr1n, 05-11-2012 10:57 AM
  apple, cmim, ipad, mini, pajisje, tablet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,093
  06-11-2012, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,291
  24-10-2012, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,566
  19-10-2012, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,011
  16-10-2012, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,473
  23-09-2012, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Ngjarja e Apple do te mbahet me 12 shtator

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2012 08:20 PM
  apple, iphone, ngjarje, prezantim, san francisco
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,149
  04-09-2012, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Apple do te prezantoje iPad Mini ne Tetor

  Hapur nga vaaldr1n, 27-08-2012 03:49 PM
  apple, ipad, mini, prezantim, tablet, tetor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,341
  27-08-2012, 03:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Cool Publikohen imazhe te nje iPad 7 polsh

  Hapur nga vaaldr1n, 05-08-2012 03:35 PM
  7 inē, apple, foto, ipad
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,993
  05-08-2012, 03:35 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion

  Hapur nga vaaldr1n, 30-07-2012 05:25 PM
  apple, mac, mountain lion, os x, rekord, shkarkime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,741
  31-07-2012, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 25-07-2012 06:17 PM
  apple, leshim, lion, mountain, os x
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,406
  26-07-2012, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Foto Prototipi i iPad te vitit 2002 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-07-2012 12:23 AM
  2002, apple, foto, ipad, prototip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,738
  22-07-2012, 03:48 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile iOS 6 beta 3 rruges per tek zhvilluesit

  Hapur nga vaaldr1n, 16-07-2012 07:38 PM
  apple, beta 3, ios 6, update, zhvillues
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,800
  16-07-2012, 07:38 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Wink Evolimi i iPod nga Apple

  Hapur nga ReniX, 04-07-2012 04:10 PM
  apple, iphone, ipod, lexues mp3, mp3 apple
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,431
  04-07-2012, 04:41 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Apple mbyll shėrbimin MobileMe

  Hapur nga vaaldr1n, 02-07-2012 09:11 PM
  apple, mbyll, mobileme, sherbim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,642
  03-07-2012, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile Apple dergon iOS 6 Beta 2 tek zhvilluesit

  Hapur nga vaaldr1n, 25-06-2012 11:33 PM
  apple, beta, ios 6, iphone, update
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,875
  26-06-2012, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking Apple Store edhe per Shqipėrine

  Hapur nga vaaldr1n, 23-06-2012 11:18 PM
  apple, online, shitore, shqiperi
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,737
  25-06-2012, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.