Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 83

Forumi: Apple Mac OSx

Dedikuar pėrdoruesve tė Mac Os X dhe tė gjithė botės Apple dhe produkteve tė saj. iPod dhe teknologjia mė e fundit e telefonave. Snow Leopard.

 1. Cool Temė e rėndėsishme Kryetemė: Aplikacione Flalas per iPhone

  Hapur nga ReniX, 10-02-2009 06:42 PM
  celular, facebook, falas, free, iphone, programe, telefon
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,891
  08-10-2010, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Muzikė Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hedhim Muzike MP3 ne iPhone ose iPod

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 05:36 PM
  degjo muzike, guida shqip, iphone shqip, iphone tutorial, itunes shqip, muzik shqiptare, muzike, shkarko mp3
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,196
  25-03-2012, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,036
  04-02-2013, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Aplikacionet Seksi per iPhone

  Hapur nga ReniX, 15-03-2009 09:47 AM
  apple, celular, iphone, programe, seksi
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,042
  11-10-2010, 02:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: 5 Arsyhet per te blere nje Apple Mac dhe 1 kunder

  Hapur nga Al Capone, 13-02-2012 06:51 PM
  apple mac, iphone, iphone shqip, kompjutera apple, kompjutera mac, telefona celular, telefona iphone
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,498
  18-02-2012, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Fjalor Anglisht Shqip per iPhone

  Hapur nga ReniX, 25-09-2010 01:53 PM
  anglisht shqip, facebook shqip, falas, fjalor, iphone, mobile, shkarko, telefona
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,733
  25-09-2010, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Si te instalojme Programe dhe Lojra ne iPhone

  Hapur nga ReniX, 07-03-2010 11:26 PM
  guida shqip, guida unlock, iphone, iphone shqip, unlock iphone, unlock iphone shqip, zhblloko iphone
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,682
  08-03-2010, 10:38 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Djallėzore Cila eshte Logo e Apple?

  Hapur nga ReniX, 15-03-2015 01:50 PM
  apple shqip, kompjuter apple, logo apple shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,654
  21-03-2015, 12:56 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Une kam nje iPhone

  Hapur nga ervisballa, 11-10-2008 07:30 PM
  albania, iphone, vodafone
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,817
  24-04-2009, 04:22 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Talking Apple Store edhe per Shqipėrine

  Hapur nga vaaldr1n, 23-06-2012 11:18 PM
  apple, online, shitore, shqiperi
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,579
  25-06-2012, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,871
  24-10-2012, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 25-07-2012 06:17 PM
  apple, leshim, lion, mountain, os x
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,836
  26-07-2012, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Programe Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-03-2015 06:54 PM
  2016, beta, falas, mac, microsoft, office, programe, shkarko
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,735
  07-03-2015, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,695
  18-06-2012, 07:49 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Kush me ndihmon per (MAC)?

  Hapur nga bledi1, 26-06-2009 07:03 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,280
  28-06-2009, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Adium - Instant Messaging pėr Mac

  Hapur nga ReniX, 02-03-2008 02:43 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,219
  02-09-2008, 07:31 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Video OS X Yosemite Hands-on

  Hapur nga vaaldr1n, 02-06-2014 10:29 PM
  apple, mac, operativ, os x, sistem, video, yosemite
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,183
  11-06-2014, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,174
  11-10-2010, 02:27 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,155
  31-12-2012, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,099
  12-06-2012, 05:25 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Video me Kompjuterat e pare nga Apple

  Hapur nga ReniX, 15-02-2009 11:12 AM
  apple, bill gates, leopard, mac osx, macintosh, microsoft, steve jobs, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,075
  15-02-2009, 11:12 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Apple dergon iOS 6 Beta 2 tek zhvilluesit

  Hapur nga vaaldr1n, 25-06-2012 11:33 PM
  apple, beta, ios 6, iphone, update
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,850
  26-06-2012, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Talking iPad mini kushton 147 Euro

  Hapur nga vaaldr1n, 05-11-2012 10:57 AM
  apple, cmim, ipad, mini, pajisje, tablet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,743
  06-11-2012, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,708
  13-06-2013, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Luaj Pac Man ne MAC OSx

  Hapur nga ReniX, 04-11-2011 08:00 PM
  battlefiel, free games, lojra falas, lojra per kompjuter, pacman, shkarko lojra, si te shkarkojme lojra, supermario, torrent, torrent games, video torrent
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,599
  09-11-2011, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,599
  21-11-2012, 11:27 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Apple mbyll shėrbimin MobileMe

  Hapur nga vaaldr1n, 02-07-2012 09:11 PM
  apple, mbyll, mobileme, sherbim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,572
  03-07-2012, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Shkarkoni iPhone PC Suite

  Hapur nga EMAUS, 31-08-2008 01:24 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,562
  12-10-2008, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Foto Prototipi i iPad te vitit 2002 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-07-2012 12:23 AM
  2002, apple, foto, ipad, prototip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,558
  22-07-2012, 03:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,511
  19-10-2012, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Smile Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion

  Hapur nga vaaldr1n, 30-07-2012 05:25 PM
  apple, mac, mountain lion, os x, rekord, shkarkime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,510
  31-07-2012, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Programe Safari 4 Beta tani i disponueshem

  Hapur nga ReniX, 25-02-2009 03:17 PM
  apple, kompjuter, safari
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,502
  03-03-2009, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,472
  23-09-2012, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,457
  09-04-2010, 12:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,406
  23-07-2014, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.