+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 35

Forumi: Komuniteti i krishterė

Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  1. Unhappy Ndahet nga jeta imzot Rrok Mirdita

    Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 09:42 PM
    jeta, katolike, ngushllime, shqiperia, shqiptar, vdekje
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,771
    07-12-2015, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
  2. Teoria e Evolucionit apo Krijimi?

    Hapur nga EMAUS, 23-06-2007 12:04 AM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 4,230
    24-09-2013, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
  3. Cool Filmi qė pėrdhos krishtėrimin

    Hapur nga vaaldr1n, 26-06-2012 10:13 PM
    feja, film, katolike, kisha, krishter
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 2,525
    27-06-2012, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
  4. Botohet libri i ri i Papės pėr Krishtin

    Hapur nga lovee, 11-03-2011 08:02 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,355
    11-03-2011, 09:03 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,556
    13-01-2011, 12:45 AM Shko tek postimi i fundit
  5. Drita e botės. Papa, Kisha, shenjat e kohėve."

    Hapur nga Erinaa, 23-11-2010 09:56 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,962
    23-11-2010, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
  6. Video per besimtaret

    Hapur nga ardona, 07-07-2010 04:10 AM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,554
    07-07-2010, 04:10 AM Shko tek postimi i fundit
  7. Teater, Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.

    Hapur nga EMAUS, 27-11-2008 03:06 PM
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 8,028
    05-11-2009, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
  8. Fjale dhe histori qe e ndihmojne shpirtin tuaj.

    Hapur nga EMAUS, 09-02-2007 08:20 AM
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 8,380
    05-11-2009, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
  9. Feja v.s. Krishterimit!

    Hapur nga konti, 01-03-2007 11:52 AM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,389
    22-09-2009, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
  10. Alfabeti i Djallit

    Hapur nga EMAUS, 02-01-2009 07:43 AM
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 5,450
    02-07-2009, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
  11. Disa kėshilla nga Bibla

    Hapur nga Sefedini, 29-03-2009 11:02 AM
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 5,799
    02-07-2009, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
  12. Sondazh Sondazh: Cfare besojme?

    Hapur nga EMAUS, 22-10-2007 11:16 AM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 3,483
    14-06-2009, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
  13. Deshmi

    Hapur nga EMAUS, 01-09-2008 09:30 PM
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 4,030
    13-06-2009, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
  14. Rrethprerja nė Bibėl

    Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 03:20 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 4,480
    13-06-2009, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
  15. Ylberi nė Bibėl

    Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 03:09 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,020
    10-04-2009, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
  16. Prodhimi i Kloneve...

    Hapur nga EMAUS, 03-12-2006 09:59 AM
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 4,484
    28-03-2009, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
  17. Gezuar Pashken Katolike

    Hapur nga kuklla, 22-03-2008 06:52 PM
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 3,868
    28-03-2009, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,882
    14-03-2009, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
  18. Gėzuar Pashket Ortodokse!

    Hapur nga ReniX, 26-04-2008 10:38 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,990
    05-05-2008, 12:17 PM Shko tek postimi i fundit
  19. "E shtrenjta Liliana", Gene Edwards

    Hapur nga EMAUS, 18-02-2008 12:20 AM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 3,055
    12-04-2008, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
  20. Betania

    Hapur nga Erumahtar, 21-11-2007 02:00 PM
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 3,513
    12-12-2007, 07:24 AM Shko tek postimi i fundit
  21. Shėn Pali nė Iliri? Ja si e dėshmon Bibla

    Hapur nga kuklla, 08-11-2007 09:42 AM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,533
    08-11-2007, 09:42 AM Shko tek postimi i fundit
  22. Letra drejtuar Filemonit

    Hapur nga EMAUS, 28-12-2006 09:04 PM
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 5,530
    22-10-2007, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
  23. Dhurues organesh: Pozicioni i tė krishterit.

    Hapur nga EMAUS, 21-03-2007 07:36 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,828
    21-03-2007, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
  24. Krishti, Permbledhja e Gjithckaje Frymore

    Hapur nga konti, 06-12-2006 01:41 PM
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 52
    • Lexime: 14,064
    16-03-2007, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
  25. Mesazh nga Jezus Krishti per Kishen e Tij

    Hapur nga Aragon, 22-01-2007 12:42 PM
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 4,486
    10-03-2007, 03:06 AM Shko tek postimi i fundit
  26. Ftesa e Jezus Krishtit

    Hapur nga Aragon, 28-02-2007 06:11 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,792
    06-03-2007, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,873
    14-02-2007, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.