Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Trajnim dhe leksione

Nė brėndėsi do tė gjeni udhėzime mbi tematika tė ndryshme.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Leksione dhe truke nga mė tė larmishmet pėr artin e tė vizatuarit. Ju mjaftojnė kėto shkrime pėr tu bėrė ekspertė nė njė kohė tė shkurtėr.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 172
  • Postime: 1,160
 2. Tutoriale tė programeve me te njohura pėr foto dhe design. Guida pėr Photoshop.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 42
 3. Hapat e para tė programimit janė tepėr tė vėshtira. Nė kėtė hapėsirė dedikuar gjuhėve tė programimit, ju do tė mėsoni si tė bėheni ekspertė nė njė kohė shumė tė shkurtėr nė kėtė fushė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 54
  • Postime: 206

  Postimi i Fundit:

 4. Gjithė larmia e tutorialeve tė tjerė do tė gjendet kėtu. Mos i humbisni. Shfrytėzoni kompjuterin tuaj nė maksimum.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 301
  • Postime: 1,476
 5. Kėtu do tė gjeni video tutoriale mbi zgjidhjen e problemeve kompjuterike si dhe video pėr udhėzime tė ndryshme.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 66
  • Postime: 314
 6. Pėr ēdo logo, imazh, firmė qė keni nevojė, kėrkojeni kėtu nga ekspertėt tanė. Gjithashtu mos hezihoni tė publikoni punimet tuaja.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 34
  • Postime: 248

  Postimi i Fundit:

+ Fillo njė Diskutim tė Ri