Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 307

Forumi: Shkenca dhe Jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95,126
  08-07-2016, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Komente “Alienėt kanė vdekur tė gjithė”

  Hapur nga vaaldr1n, 03-05-2016 12:37 AM
  alienet, jeta, shkenca
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,904
  03-05-2016, 12:37 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,318
  17-04-2016, 05:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,137
  12-04-2016, 01:22 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,934
  19-03-2016, 12:27 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer Shpjegimi i zbulimit tė shekullit (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2016 02:12 PM
  jeta, shkenca, universi, zbulime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,121
  12-02-2016, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Bota Gjeometrinė e shpikėn babilonasit e lashtė

  Hapur nga vaaldr1n, 30-01-2016 03:09 PM
  babilonia, gjeometria, popull
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,618
  30-01-2016, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Ide 10 mitet mė tė njohura pėr Diellin

  Hapur nga vaaldr1n, 24-01-2016 07:36 PM
  dielli, jeta, mite, universi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,873
  24-01-2016, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,753
  21-01-2016, 01:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,492
  10-12-2015, 04:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Talking “Eklipsi, mesazh i Zotit”

  Hapur nga vaaldr1n, 23-03-2015 01:00 AM
  dielli, eklips, hena, jeta, njerez, planeti, toka, zoti
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,732
  23-03-2015, 11:50 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Foto Ja si dukej sot Eklipsi i Diellit

  Hapur nga ReniX, 20-03-2015 06:37 PM
  eklipsi diellit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,400
  21-03-2015, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ide Shkencėtarėt zbulojnė njė Tokė tė re!

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2015 08:08 PM
  jeta, planete, shkenca, toka, universi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,125
  15-02-2015, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ide Si funksionojne Panelet Diellore

  Hapur nga Al Capone, 13-02-2012 07:34 PM
  energji, fature, inxhiner elektrik, korent, panele solar, shpenzime
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 21,675
  12-12-2014, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,929
  01-12-2014, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,726
  24-11-2014, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
 9. I Habitur Zhdukje mė misterioze tė avionėve

  Hapur nga ReniX, 05-04-2014 05:14 PM
  avion, mister, shkence
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,396
  05-04-2014, 05:14 PM Shko tek postimi i fundit
 10. I Habitur Po sikur Alienėt tė mos ekzistojnė?

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 05:46 PM
  alien, fundi botes, maya, ufo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,601
  05-03-2014, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Ngjarjet e astronautikės nė 2014

  Hapur nga Erinaa, 21-01-2014 07:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,857
  21-01-2014, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up 13 Librat Shkencor dhe Inovacioni sipas Bill Gates

  Hapur nga ReniX, 26-10-2013 12:59 PM
  bora, jeta, libra, probleme, shkence
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,752
  26-10-2013, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Bota Fundi i Botes? NASA ju pergjigjet!

  Hapur nga ReniX, 12-12-2012 01:45 AM
  21 dhjetor, apokalips, december 21, dielli, eklips, fundi botes, nasa, toka, yje, yjesite
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,048
  15-10-2013, 10:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,313
  04-10-2013, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Cool Vendi ku tre vjet zgjasin njė ditė

  Hapur nga vaaldr1n, 23-08-2013 10:14 AM
  jeta, shkenca, universi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,042
  26-08-2013, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,960
  16-06-2013, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,276
  05-06-2013, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,125
  25-03-2013, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Foto Me Google Street View nė Mount Everest (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 19-03-2013 08:51 PM
  everest, foto, google, mal, mount, street, view, virtual
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,246
  19-03-2013, 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,459
  21-02-2013, 01:16 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Video Shikoni rėnien e meteorit nė Rusi (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2013 05:28 PM
  goditje, meteor, rusia, video
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,311
  16-02-2013, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Dashuria, sekreti per nje jete te lumtur

  Hapur nga Kliton, 16-05-2009 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,433
  11-02-2013, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.