Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 307

Forumi: Shkenca dhe Jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

 1. "Bateria prej letre" e ardhmja e elektronikės

  Hapur nga tetari, 31-12-2007 09:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,724
  31-12-2007, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit
 2. "Flokėt e Ėngjėllit"

  Hapur nga Erinaa, 20-04-2011 02:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,966
  20-04-2011, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,808
  07-01-2009, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 10 fenomenet mė tė pashpjegueshme nė histori

  Hapur nga labja, 17-02-2012 10:10 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,010
  17-02-2012, 10:10 AM Shko tek postimi i fundit
 4. 10 misteret e shkencės

  Hapur nga Negativ, 01-01-2009 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,980
  02-01-2009, 05:57 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Ide 10 mitet mė tė njohura pėr Diellin

  Hapur nga vaaldr1n, 24-01-2016 06:36 PM
  dielli, jeta, mite, universi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,561
  24-01-2016, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide 10 zbulimet mė tė mėdha tė 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 18-12-2012 03:26 AM
  2012, bota, jeta, shkenca, teknologji, zbulime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,689
  18-12-2012, 03:26 AM Shko tek postimi i fundit
 7. 12 skenarė pėr fundin e botės...

  Hapur nga labja, 03-10-2011 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,695
  16-10-2011, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up 13 Librat Shkencor dhe Inovacioni sipas Bill Gates

  Hapur nga ReniX, 26-10-2013 11:59 AM
  bora, jeta, libra, probleme, shkence
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,422
  26-10-2013, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Cool 20 profesionet e te ardhmes!

  Hapur nga ReniX, 09-02-2011 06:27 PM
  avoka, digitale, femije, firme, future, gjej pune, jeta virtuale, logo, mesues, personal brand, profesione, punesime, social network
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,088
  09-02-2011, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
 10. 2011-ta, viti i hapėsirės pėr Europėn

  Hapur nga Kliton, 15-01-2011 03:35 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,911
  15-01-2011, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
 11. 21-12-2012, a keni frike?!

  Hapur nga ReniX, 04-06-2010 04:57 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 17,735
  16-11-2010, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 12. 3 plus 4 Gjendje tė lėndės

  Hapur nga ReniX, 06-11-2008 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,899
  06-11-2008, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit
 13. 7 mėnyrat e thjeshta pėr tė forcuar kujtesėn

  Hapur nga olsii, 06-02-2012 09:23 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,983
  13-05-2012, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 14. I Habitur 70 mije femra vdesin ēdo vit nga aborti

  Hapur nga aurel, 14-10-2009 07:38 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,349
  14-10-2009, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 15. :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Hapur nga ReniX, 28-01-2007 05:35 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,157
  28-01-2007, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
 16. A besoni se ekzistojne vertet "Fantazmat"?

  Hapur nga ReniX, 16-01-2009 05:04 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,397
  27-03-2009, 04:10 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post A fshihet jeta nė njė nga kėta planetė?

  Hapur nga gjendar, 15-04-2011 02:01 AM
  a fshihet jeta
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,948
  15-04-2011, 02:01 AM Shko tek postimi i fundit
 18. A ka specie tė pavdekshme? Sigurisht!

  Hapur nga labja, 22-12-2011 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,433
  30-12-2011, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Acidi laktik, energjia alternative e trurit

  Hapur nga EMAUS, 02-10-2008 07:11 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,393
  02-10-2008, 07:11 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Adami ka qenė i zi!

  Hapur nga Sefedini, 21-03-2009 07:17 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,498
  09-01-2010, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Adolf Hitler

  Hapur nga tonni, 01-08-2009 06:37 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,413
  01-08-2009, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,151
  08-07-2010, 01:31 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Cool Afrika - Zbulohen burime te medha uji

  Hapur nga ReniX, 20-04-2012 02:17 PM
  afrika, amerik, azi, dete, europe, jeta, kontinent, oqean, shkenca, usa
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,695
  22-04-2012, 11:03 AM Shko tek postimi i fundit
 23. AIDS, zbulohet molekula qė bllokon virusin HIV

  Hapur nga Kliton, 18-03-2009 01:51 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,344
  28-03-2009, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Akullnajat!

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 10:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,941
  24-04-2011, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,213
  10-12-2015, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Alienėt ekzistojnė, por NASA i fsheh ata

  Hapur nga Negativ, 04-01-2009 10:41 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,803
  07-03-2009, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Alienėt janė nė mesin tonė

  Hapur nga aurel, 26-11-2009 08:24 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,812
  24-11-2010, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,723
  02-11-2009, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.