Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 173

Forumi: Kinematografia dhe Televizioni

Diskutime pėr filmat e fundit dhe kritikat, pėrshtypjet qė ata lėnė te shikuesit. Gjithashtu mund tė shikoni filma shqiptare dhe tė huaj.

 1. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?

  Hapur nga ReniX, 05-04-2011 01:17 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,458
  19-12-2015, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer Temė e rėndėsishme Kryetemė: Movie Trailer

  Hapur nga bessy, 16-02-2011 03:29 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 31,218
  28-01-2013, 04:21 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili film ju ka lene mbresa dhe do donit ta rekomandonit?

  Hapur nga EMAUS, 02-05-2007 09:50 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 33,824
  21-05-2012, 11:52 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Apartamenti 2XL VS Portokalli

  Hapur nga labja, 26-03-2012 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 13,140
  08-04-2012, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235,930
  05-09-2016, 06:26 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,476
  16-02-2016, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Foto Ēmimet "Golden Globes"

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:28 AM
  ēmime, golden globes, kinematografia, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,549
  18-01-2016, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Recete MasterChef Albania - LIVE

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 12:25 PM
  cooking, food, masterchef, masterchef albania, reality, receta albania, receta gatimi, receta mastercher albania, ushqime
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,684
  12-12-2015, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,956
  10-03-2015, 01:22 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Gjithēka gati pėr Big Brother Albania

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2015 03:23 PM
  big brother albania, reality, show, shqiptar, television
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,672
  02-03-2015, 03:23 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Djallėzore Tė mėdhenjtė e kinemasė pa “Oscar”

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2015 12:34 AM
  aktor, ēmime, filma, kinematografia, oscar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,699
  25-02-2015, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,097
  04-01-2015, 02:42 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Video Rikthehet Taken 3 - Nga Janari ne Kinema

  Hapur nga ReniX, 16-12-2014 03:49 PM
  filma online, kinema, shkarko filma
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,470
  18-12-2014, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,874
  18-12-2014, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Muzikė “The voice of Albania 4”

  Hapur nga vaaldr1n, 01-09-2014 01:53 PM
  kengetare, muzike, show, shqip, talente, televizion, the voice of albania 4
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,271
  01-09-2014, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,364
  22-08-2014, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,013
  28-07-2014, 10:02 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Video Filmi The Wolf of Wall Street

  Hapur nga ReniX, 16-01-2014 10:08 PM
  filma falas, filma online, leo di caprio, mos fli, shiko filma, titra shqip
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,124
  08-03-2014, 12:56 AM Shko tek postimi i fundit
 8. I Habitur Lady Gaga +18 Cover

  Hapur nga ReniX, 15-10-2013 10:31 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,377
  26-10-2013, 10:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Superman dhe Batman, nė tė njėjtin film

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2013 09:42 PM
  batman, film, kinema, superman
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,138
  23-07-2013, 10:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Big Brother Albania 6 - Fituesi

  Hapur nga ezel, 29-05-2013 03:10 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,866
  08-06-2013, 11:57 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Video "Margherita" Riccardo Cocciante- Elhaida Dani

  Hapur nga olsii, 04-06-2013 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,001
  05-06-2013, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Big Brother Albania 6 !

  Hapur nga labja, 12-05-2013 08:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,859
  23-05-2013, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,166
  13-05-2013, 04:29 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Djallėzore Te gjitha Sekretet e Big Brother Albania 6

  Hapur nga ReniX, 09-03-2013 08:42 PM
  big brother, big brother albania, big brother live, serkrete, top channel, tv shqip
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,033
  10-05-2013, 11:22 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Muzikė Kėnga e Rovana Stefes ne Hollywood

  Hapur nga PinkPrincess, 26-03-2013 10:29 PM
  filma online, hollywood, movie
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,228
  27-03-2013, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Foto Fast & Furious 6

  Hapur nga ReniX, 18-03-2013 06:13 PM
  filma, foto filma, movie
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,794
  21-03-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Unhappy Ermal Mamaqi vendos tė largohet nga “Apartamenti 2XL '' !!

  Hapur nga labja, 21-02-2013 10:02 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,565
  28-02-2013, 05:26 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?

  Hapur nga ReniX, 22-01-2011 10:16 PM
  filma, filma shqiptar, foto shqip, video, video shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,911
  28-02-2013, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,992
  28-01-2013, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,373
  18-01-2013, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,760
  13-12-2012, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,019
  25-11-2012, 04:19 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ndryshimet e frekuencave te tv digitale ne shqiperi

  Hapur nga aliu, 28-08-2012 02:41 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 18,797
  18-09-2012, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.