Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 221

Forumi: Galeria Fotografike

Fotografi nga trevat Shqiptare, qytete tė ndryshėm dhe nga mbarė bota. Foto Gosip kėngėtarė Shqiptarė dhe tė huaj. Dhe Album pėr Anėtarėt.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 12
  • Postime: 437
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto e dites :)

  Hapur nga ReniX, 23-08-2007 05:50 PM
  34 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 34
  • Pėrgjigje: 663
  • Lexime: 325,610
  01-11-2014, 06:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto te ndryshme bebesh dhe femijesh

  Hapur nga EMAUS, 05-09-2009 10:07 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 130,952
  06-01-2013, 08:38 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Kuq e Zi!

  Hapur nga ReniX, 11-09-2008 04:38 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 67,581
  01-09-2012, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto te levizshme, me urime, glitter etj.

  Hapur nga EMAUS, 29-10-2007 09:38 PM
  19 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 19
  • Pėrgjigje: 361
  • Lexime: 319,231
  08-06-2011, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto me urime: Gezuar ditelindjen,Happy Birthday

  Hapur nga EMAUS, 25-06-2008 01:10 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 255,397
  20-11-2010, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Wink Sinjale Rugore te veēanta ne Firenze-Itali

  Hapur nga ReniX, 28-02-2015 07:29 PM
  argetim, clet, firenze, humor
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 210,634
  28-02-2015, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Talking Nė Kosovė, muaji Shkurt i ka 30 ditė! (Foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 21-02-2015 04:54 PM
  dite, foto, kosova, muaj, qesharake, shitore, shkurt, ushqime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,232
  21-02-2015, 04:54 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Foto Disa nga fotografitė mė tė mira tė vitit

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2015 09:13 PM
  foto, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,938
  19-02-2015, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Foto Foto Gif !!

  Hapur nga labja, 12-10-2013 08:58 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 35,929
  30-11-2014, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto me celular :D

  Hapur nga Altin111, 30-09-2007 04:11 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 38,510
  06-10-2014, 08:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,437
  04-02-2014, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,840
  04-02-2014, 07:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,805
  30-12-2013, 10:51 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Foto 15 krevatet me kreative !!

  Hapur nga labja, 26-12-2013 07:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,557
  26-12-2013, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Angry 1 foto sa 1000 fjal !!

  Hapur nga labja, 28-04-2012 12:37 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 35,537
  26-11-2013, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Foto Piktura 3D ne rruge

  Hapur nga olsii, 26-11-2013 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,289
  26-11-2013, 10:02 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Pershkruani ndjenjen e momentit me foto!

  Hapur nga labja, 05-07-2011 08:15 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,941
  12-10-2013, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,003
  29-08-2013, 04:20 PM Shko tek postimi i fundit
 10. K.O Nderhyrjet plastike te deshtuara ne buze !!

  Hapur nga labja, 03-10-2012 08:14 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,237
  06-08-2013, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Foto me Zemra

  Hapur nga Enkelejda_24, 01-03-2010 12:12 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 47,302
  28-07-2013, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Foto Foto Macesh!

  Hapur nga ReniX, 12-02-2011 12:51 PM
  16 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 16
  • Pėrgjigje: 314
  • Lexime: 219,006
  08-07-2013, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Wink Then and Now

  Hapur nga labja, 13-06-2013 07:38 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,411
  16-06-2013, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Foto te shkrepura ne momentin e duhur

  Hapur nga 3r1k0, 20-04-2012 01:19 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,589
  14-06-2013, 11:19 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Talking 10 VIP-a qe ngjasojne me kafshet

  Hapur nga labja, 28-08-2011 09:38 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,609
  14-06-2013, 10:10 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Foto Magjia e botės ujore !!

  Hapur nga labja, 11-06-2013 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,879
  12-06-2013, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Si e perfytyroni personin lart ne moshen 70 vjecare

  Hapur nga 3r1k0, 07-02-2011 02:51 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 55,186
  11-06-2013, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Talking Autobusė me shtretėr pėr gjumė!!

  Hapur nga labja, 23-05-2013 02:02 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 12,315
  28-05-2013, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Foto nga qyteti ku jetojme!

  Hapur nga ReniX, 05-07-2007 07:38 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 30,709
  04-05-2013, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Bug Foto Horror - Kujdes

  Hapur nga PinkPrincess, 11-03-2013 10:59 PM
  fotografi, horror
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,441
  18-03-2013, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Talking Foto nga Dritarja Juaj

  Hapur nga ReniX, 01-03-2013 01:14 AM
  aparate, fotografi, galeri fotosh, guida falas
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,114
  01-03-2013, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Foto Veshje te cuditshme...!!

  Hapur nga labja, 06-01-2013 09:18 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,320
  06-01-2013, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,418
  04-01-2013, 05:23 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Ushqime tė pikturuara

  Hapur nga Erinaa, 17-11-2012 04:34 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,564
  18-11-2012, 03:52 PM Shko tek postimi i fundit
 24. I Habitur Foto te Kim Kardashian

  Hapur nga Al Capone, 20-05-2012 07:05 PM
  album fotografik, foto hot, foto plazh, foto seksi, fotoalbum, kim kardashian
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,431
  16-11-2012, 11:44 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Foto Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto

  Hapur nga olsii, 07-11-2012 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,721
  08-11-2012, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.