Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Rubrikat

Kėtu do tė gjeni tema tė pasura me kėshilla, artikuj me ngjarjet kryesore si dhe receta pėr njė gatimė tė pėrkryer.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 795
  • Postime: 2,705
 2. Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 600
  • Postime: 2,293
 3. Diskutime dhe lajmet e fundit mbi ngjarjet qė zhvillohen nė botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,110
  • Postime: 4,468
 4. Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 380
  • Postime: 3,251
 5. Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 242
  • Postime: 2,018

  Postimi i Fundit:

 6. Platforma pėr oferta, kėrkesa, shėrbime, aktivitete, ankande etj... Vendosni njoftimin tuaj ose Reklamoni Biznesin tuaj ėshtė Falas!

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 12
  • Postime: 65

  Postimi i Fundit:

  1. Faqja partnere e dedikuar mbi Lajmerimet nė Internet. Publikimi ėshtė Falas!

  2. Vini nė ankand apartamente, banesa, vila, orendi shtėpiake, sende tė ndryshme ose jepini me qera.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 6
  3. Jeni nė kėrkim tė njė pune? Shfletoni Ofertat e Punės ose Dėrgoni njė oferte pėr specialistė, punėtore, ndihmėse, freelancer apo praktikant.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 5

   Postimi i Fundit:

  4. Prezantoni biznesin tuaj, aktivitetin, shėrbimet apo produktet qė ofroni. Ofroni njė kodė promocionalė vizitorėve.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 23

   Postimi i Fundit:

 7. Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e anėtarėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund tė votoni dhe nė sondazhet e dikujt tjetėr.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 2,079
+ Fillo njė Diskutim tė Ri