Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 214

Forumi: Life Style

Nenkategori qe do te pershkroj menyren e jeteses, do te reflektoj qėndrimet e njė individi, vlerat apo botėkuptimin e tij.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Familja ėshtė gjėja me e shtrėnjtė qė njeriu mund tė kėtė ndonjėher. Kėshilla dhe Ide pėr njė jetė sa mė tė lumtur.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 111
 2. Kategori dedikuar vėndeve mė tė bukura pėr Turizem dhe eksperiencat tuaja nė udhėtimet mbarė botės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 128
 3. Idet mė tė mira pėr rregullimime tė shtėpisė tuaj! Ndėrtesat nga akitektetė mė tė famshėm nė botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,748
  28-04-2016, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Ide Popujt me ‘pijanecė’ nė botė

  Hapur nga vaaldr1n, 25-04-2016 10:37 PM
  alkool, bota, njerez, pije, popuj
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,051
  25-04-2016, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,016
  16-04-2016, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Ja ēfarė studiojnė miliarderėt

  Hapur nga vaaldr1n, 10-04-2016 06:19 PM
  jeta, milioner, njerez, pasuri, studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,018
  10-04-2016, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,464
  27-03-2016, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Wink “Gratė e hekurta” (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 08-03-2016 11:34 PM
  fabrika, femra, hekur, puna, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,371
  08-03-2016, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Foto Festimet e Vitit te Ri ne bote

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:40 AM
  bota, festime, foto, viti ri
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,836
  18-01-2016, 11:40 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Ide Ja pse jeni tė lumtur

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 06:04 PM
  gjendja, jeta, lumturia, njerez, shpirti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,614
  16-01-2016, 06:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,045
  11-01-2016, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Talking Tani ka dhe dasmė tė bardhė! (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 15-12-2015 08:47 PM
  darsma, debora, festa, foto, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,274
  21-12-2015, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 05:33 PM
  foto, instagram, meshkuj, mjekra, moda, trend
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,934
  08-12-2015, 02:02 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink Kalendari nudo i sportistėve polakė (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 04-12-2015 02:20 AM
  femra, foto, futbolliste, kalendar, polake
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,761
  04-12-2015, 02:20 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Cool Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli

  Hapur nga vaaldr1n, 22-03-2015 11:56 PM
  alkooli, deme, duhani, jeta, njerez, vetmia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,215
  22-03-2015, 11:56 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Djallėzore Si tė bėsh pėr vete njė femėr

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 01:15 AM
  dashuria, femra, lidhje, meshkuj, seks
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,288
  17-02-2015, 01:15 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,107
  21-01-2015, 01:06 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,114
  04-12-2014, 02:07 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Gjerat qe nervozojne me shume mashkullin...

  Hapur nga erinda, 07-06-2012 10:12 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,596
  14-10-2014, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Djallėzore Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?

  Hapur nga ReniX, 09-04-2012 09:25 PM
  batman, ironman, spiderman, superhero, superman
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,838
  04-10-2014, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Cool Jeta "normale" e tė rinjve iranianė (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-07-2014 11:08 AM
  feja, iran, jeta, njerez, rinia
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,057
  20-08-2014, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,252
  01-07-2014, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,847
  24-03-2014, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ndikimet pozitive tė muzikės....

  Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,739
  24-03-2014, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,683
  10-02-2014, 06:18 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Djallėzore Femrat dhe Meshkujt....

  Hapur nga Auroraa, 25-01-2014 10:08 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,376
  26-01-2014, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,637
  14-12-2013, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Mendime Mos u marto nese...

  Hapur nga labja, 13-10-2013 05:59 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,677
  17-10-2013, 04:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,151
  15-10-2013, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Wink Fjalet qe perdor me shume nje 'genjeshtar' !!

  Hapur nga labja, 08-10-2013 10:20 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,236
  13-10-2013, 05:54 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Gabimet qė bėn njė vajzė nė tė njėzetat !!

  Hapur nga labja, 25-09-2013 07:20 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,357
  26-09-2013, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Pse Femrat flasin me shume se sa Meshkujt...

  Hapur nga erinda, 24-04-2012 08:17 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,965
  12-09-2013, 11:39 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.