Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 214

Forumi: Life Style

Nenkategori qe do te pershkroj menyren e jeteses, do te reflektoj qėndrimet e njė individi, vlerat apo botėkuptimin e tij.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

  1. Familja ėshtė gjėja me e shtrėnjtė qė njeriu mund tė kėtė ndonjėher. Kėshilla dhe Ide pėr njė jetė sa mė tė lumtur.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 20
    • Postime: 111
  2. Kategori dedikuar vėndeve mė tė bukura pėr Turizem dhe eksperiencat tuaja nė udhėtimet mbarė botės.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 29
    • Postime: 128
  3. Idet mė tė mira pėr rregullimime tė shtėpisė tuaj! Ndėrtesat nga akitektetė mė tė famshėm nė botė.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 20
    • Postime: 58
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 6,073
    28-04-2016, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
  1. Ide Popujt me ‘pijanecė’ nė botė

    Hapur nga vaaldr1n, 25-04-2016 10:37 PM
    alkool, bota, njerez, pije, popuj
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,635
    25-04-2016, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,473
    16-04-2016, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
  2. Ide Ja ēfarė studiojnė miliarderėt

    Hapur nga vaaldr1n, 10-04-2016 06:19 PM
    jeta, milioner, njerez, pasuri, studime
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,455
    10-04-2016, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 6,035
    27-03-2016, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
  3. Wink “Gratė e hekurta” (video)

    Hapur nga vaaldr1n, 08-03-2016 11:34 PM
    fabrika, femra, hekur, puna, shqiptare
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,580
    08-03-2016, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
  4. Foto Festimet e Vitit te Ri ne bote

    Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:40 AM
    bota, festime, foto, viti ri
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,486
    18-01-2016, 11:40 AM Shko tek postimi i fundit
  5. Ide Ja pse jeni tė lumtur

    Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 06:04 PM
    gjendja, jeta, lumturia, njerez, shpirti
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,042
    16-01-2016, 06:04 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,952
    11-01-2016, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
  6. Talking Tani ka dhe dasmė tė bardhė! (foto)

    Hapur nga vaaldr1n, 15-12-2015 08:47 PM
    darsma, debora, festa, foto, jeta, njerez
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 4,767
    21-12-2015, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
  7. Talking Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]

    Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 05:33 PM
    foto, instagram, meshkuj, mjekra, moda, trend
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 4,366
    08-12-2015, 02:02 PM Shko tek postimi i fundit
  8. Wink Kalendari nudo i sportistėve polakė (foto)

    Hapur nga vaaldr1n, 04-12-2015 02:20 AM
    femra, foto, futbolliste, kalendar, polake
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,612
    04-12-2015, 02:20 AM Shko tek postimi i fundit
  9. Cool Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli

    Hapur nga vaaldr1n, 22-03-2015 11:56 PM
    alkooli, deme, duhani, jeta, njerez, vetmia
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,079
    22-03-2015, 11:56 PM Shko tek postimi i fundit
  10. Djallėzore Si tė bėsh pėr vete njė femėr

    Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 01:15 AM
    dashuria, femra, lidhje, meshkuj, seks
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,133
    17-02-2015, 01:15 AM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,921
    21-01-2015, 01:06 AM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,921
    04-12-2014, 02:07 AM Shko tek postimi i fundit
  11. Gjerat qe nervozojne me shume mashkullin...

    Hapur nga erinda, 07-06-2012 10:12 AM
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 26
    • Lexime: 12,114
    14-10-2014, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
  12. Djallėzore Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?

    Hapur nga ReniX, 09-04-2012 09:25 PM
    batman, ironman, spiderman, superhero, superman
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 7,649
    04-10-2014, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
  13. Cool Jeta "normale" e tė rinjve iranianė (foto)

    Hapur nga vaaldr1n, 05-07-2014 11:08 AM
    feja, iran, jeta, njerez, rinia
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,858
    20-08-2014, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 6,981
    01-07-2014, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,788
    24-03-2014, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
  14. Ndikimet pozitive tė muzikės....

    Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:24 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,676
    24-03-2014, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 6,117
    10-02-2014, 06:18 PM Shko tek postimi i fundit
  15. Djallėzore Femrat dhe Meshkujt....

    Hapur nga Auroraa, 25-01-2014 10:08 PM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 4,856
    26-01-2014, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,602
    14-12-2013, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
  16. Mendime Mos u marto nese...

    Hapur nga labja, 13-10-2013 05:59 PM
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 8,554
    17-10-2013, 04:27 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,969
    15-10-2013, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
  17. Wink Fjalet qe perdor me shume nje 'genjeshtar' !!

    Hapur nga labja, 08-10-2013 10:20 PM
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 4,813
    13-10-2013, 05:54 PM Shko tek postimi i fundit
  18. Thumbs up Gabimet qė bėn njė vajzė nė tė njėzetat !!

    Hapur nga labja, 25-09-2013 07:20 PM
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 4,101
    26-09-2013, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
  19. Pse Femrat flasin me shume se sa Meshkujt...

    Hapur nga erinda, 24-04-2012 08:17 AM
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 37
    • Lexime: 17,013
    12-09-2013, 11:39 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.