+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 13 FillimiFillimi ... 5678910111213 I funditI fundit
Temat nga 271 deri nė 300 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Rroba Firme apo Pazari?

  Hapur nga ReniX, 07-01-2008 06:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,847
  27-02-2011, 11:32 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer Koleksion bizhuterish (Jewelry)

  Hapur nga ReniX, 12-02-2011 08:22 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,549
  26-02-2011, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Mbrekullite e Make-up

  Hapur nga ReniX, 04-07-2008 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,379
  26-02-2011, 12:22 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Per ato se pelqejn Arin(flori)

  Hapur nga Erinaa, 25-02-2011 11:37 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,025
  26-02-2011, 11:06 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Foto Syte e saj - Galeri me foto

  Hapur nga ReniX, 15-02-2011 06:33 PM
  bukuri, estetike, foto syshe, make up, syte, syte blu
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,370
  25-02-2011, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Cilin Make Up-line perdorni?

  Hapur nga Erinaa, 16-02-2011 08:39 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,240
  25-02-2011, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 5 preparate kozmetike qė nuk ju duhen

  Hapur nga ardona, 12-07-2010 08:12 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,108
  21-02-2011, 11:02 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Make-up special per buzet!

  Hapur nga ReniX, 08-01-2011 04:29 PM
  argetim, bukuri, bukuri femėrore, bukuroshe, buzė, forum per vajza, make up, puthje, vajza
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,991
  21-02-2011, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Minifundi, veshja qė nuk vdes kurrė!

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 06:36 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,508
  21-02-2011, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Djallėzore Veshje Intime per Meshkuj

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 07:33 PM
  bukuri, dhurata, femra, intimitet, love, meshkuj, mode, vajza, veshje, veshje intime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,338
  13-02-2011, 07:33 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Java e modės do tė realizohet nė muajin mars

  Hapur nga ulkina, 13-02-2011 12:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  13-02-2011, 12:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,328
  02-02-2011, 10:33 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Bukuri ne kembe

  Hapur nga Nicole, 27-09-2008 10:34 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 10,558
  01-02-2011, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Lookbook-Lacoste pranvere-vere 2011

  Hapur nga ReniX, 29-01-2011 06:31 PM
  bukuri, estetike, lacoste, veshje, veshje firmato
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,890
  29-01-2011, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
 14. I Habitur Lente Kontakti Ekstravagante

  Hapur nga ReniX, 21-01-2010 03:58 PM
  bukuri, estetike, lente kontakti, syte, syte blu
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,009
  09-01-2011, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Disa unaza martese

  Hapur nga EMAUS, 03-03-2009 12:49 AM
  flori, flori bardhe, flori verdhe, modele unazash, unaza martese, unaze
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 25,038
  09-01-2011, 07:18 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Ide per dhuratat e Shen Valentinit

  Hapur nga ReniX, 08-01-2011 04:37 PM
  bukuri, bukuri femėrore, dhurata, djem, foto, fotografi, ide, imazhe, intim, san valentino, shen valentini, vajza, veshje, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,725
  08-01-2011, 04:37 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Kombinimet dhe veshjet qė zgjasin siluetėn

  Hapur nga ardona, 18-12-2010 11:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,297
  18-12-2010, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Rrobebanjot zbulojnė personalitetin

  Hapur nga labja, 17-12-2010 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,810
  18-12-2010, 01:21 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Ide Mosha e vertete e fytyres tende

  Hapur nga labja, 14-12-2010 03:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,755
  14-12-2010, 03:31 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ide Sė fundmi, "mbipesha s'ėshtė mė problem"

  Hapur nga labja, 11-12-2010 03:33 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,584
  11-12-2010, 11:15 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Te brendeshmet <Tanga> shkaktojne dhimbje koke!

  Hapur nga 3r1k0, 10-12-2010 05:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,065
  10-12-2010, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Qasje e re nė luftėn kundėr plakjes

  Hapur nga Erinaa, 04-12-2010 05:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,401
  04-12-2010, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Smile Maske me patate per rrathet e syve

  Hapur nga Sarah92, 23-07-2010 03:14 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,637
  27-11-2010, 11:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,914
  11-11-2010, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,965
  11-11-2010, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Ndryshoni shpejtė lookun tuaj

  Hapur nga aurel, 30-01-2010 07:00 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,463
  28-09-2010, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Smile Dieta 24 ditėshe

  Hapur nga Sarah92, 23-07-2010 03:15 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,456
  06-08-2010, 11:06 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,162
  09-07-2010, 07:32 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Flokė 2010 Ide, mbrojtje, ngjyra

  Hapur nga ardona, 07-07-2010 02:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,956
  07-07-2010, 02:50 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.