+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 13 FillimiFillimi ... 678910111213 I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ananasi ndihmon per largimin e celulitit

  Hapur nga EMAUS, 03-07-2010 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,568
  05-07-2010, 02:12 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Arti mbi trup - Body Art

  Hapur nga ReniX, 10-08-2008 06:41 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,186
  27-03-2010, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Miss Sixty Spring Summer 2008

  Hapur nga EMAUS, 22-06-2008 11:36 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,973
  07-02-2010, 11:16 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Mberrin kostumi i banjes per nxirje totale

  Hapur nga djalikeq, 30-05-2009 02:01 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,410
  06-02-2010, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Tatuazhe seksi per femra

  Hapur nga ReniX, 09-08-2008 11:42 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 19,063
  07-12-2009, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Modele thonjėsh pėr nuse dhe jo vetėm...

  Hapur nga EMAUS, 01-06-2009 01:38 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,612
  05-12-2009, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:58 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,464
  01-12-2009, 02:58 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Zbukurim nga mineralet

  Hapur nga aurel, 22-11-2009 12:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,494
  22-11-2009, 12:02 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Bukuria nė shkėlqim tė flokėve

  Hapur nga Kliton, 07-03-2009 10:50 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,739
  06-11-2009, 12:00 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Kėshillat mė tė mira pėr depilim

  Hapur nga aurel, 16-09-2009 04:09 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,453
  06-11-2009, 07:45 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Programe A e dime se cfare veme ne fytyre

  Hapur nga ada feline, 03-07-2009 04:04 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,174
  11-09-2009, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Bukuri nė majė tė thonjve.

  Hapur nga Altin111, 03-11-2007 04:05 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,651
  09-09-2009, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Henna Tatoo qe kam bere une

  Hapur nga EMAUS, 12-08-2007 11:33 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 15,025
  20-08-2009, 10:02 AM Shko tek postimi i fundit
 14. E vėrteta mbi 4 probleme tabu

  Hapur nga Kliton, 17-03-2009 01:19 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,252
  03-08-2009, 08:00 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Epoka e re e bronzit

  Hapur nga eugjeni, 30-05-2009 04:56 PM
  bronzi, brushe, fytyre, lekura, shkelqim, solariumi, vere
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,778
  31-05-2009, 08:37 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Modele thonjsh.

  Hapur nga EMAUS, 12-06-2007 09:46 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,989
  17-04-2009, 12:59 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Tatoo mania, por femrat pendohen shpejt

  Hapur nga Kliton, 03-04-2009 04:25 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,973
  04-04-2009, 09:51 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Njė faqe qe mund te shikoni dhe beni nyja

  Hapur nga EMAUS, 17-02-2009 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,215
  24-03-2009, 07:28 PM Shko tek postimi i fundit
 19. D&G Dolce & Gabbana Spring Summer 2009

  Hapur nga EMAUS, 04-03-2009 02:46 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,975
  06-03-2009, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Beauty (gjithcka per te arritur ne persosmeri)

  Hapur nga kuklla, 24-09-2008 10:43 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,018
  14-10-2008, 10:51 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Moda vjeshte-dimer 2008

  Hapur nga kuklla, 14-10-2008 10:43 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,815
  14-10-2008, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Intimissimi vjeshte 2008 nga Yesica Toscanini

  Hapur nga ReniX, 24-09-2008 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,971
  24-09-2008, 07:43 PM Shko tek postimi i fundit
 23. truk per syte

  Hapur nga kuklla, 23-09-2008 03:09 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,485
  23-09-2008, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
 24. moda Milano 2008-2009

  Hapur nga kuklla, 23-09-2008 02:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,091
  23-09-2008, 02:50 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Tatuazhe Henna

  Hapur nga ReniX, 11-09-2008 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,048
  11-09-2008, 04:54 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Makiazh

  Hapur nga EMAUS, 02-04-2008 02:56 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,805
  06-08-2008, 08:59 AM Shko tek postimi i fundit
 27. Video per trukimin e syve

  Hapur nga ReniX, 31-07-2008 08:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,873
  31-07-2008, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.