+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 13 nga 13 FillimiFillimi ... 38910111213
Temat nga 361 deri nė 371 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. The Sexiest Albanian Female Celebrities

  Hapur nga Altin111, 15-11-2007 03:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,902
  15-11-2007, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Rregulla rreth kravatės :)

  Hapur nga Altin111, 10-11-2007 07:38 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,769
  10-11-2007, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,731
  10-11-2007, 07:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Takat tė zgjasin dhe tė zbukurojnė imazhin.

  Hapur nga Altin111, 10-11-2007 07:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,015
  10-11-2007, 07:28 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Fashion :turpi:

  Hapur nga Altin111, 17-10-2007 05:30 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,027
  08-11-2007, 01:11 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Silvia Battisti eshte Miss Italia 2007

  Hapur nga ReniX, 25-09-2007 03:41 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,393
  28-09-2007, 06:40 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Depilimi

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:49 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,086
  14-09-2007, 09:04 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Mbrojtja nga kozmetika

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,799
  10-09-2007, 08:57 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Modele Flokesh

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:35 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,510
  10-09-2007, 08:43 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Kėshilla pėr t'i pasur buzėt mė tė bukura.

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:22 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,897
  10-09-2007, 08:22 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Reēipetat, arma e fuqishme e joshjes

  Hapur nga ReniX, 21-08-2007 08:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,469
  21-08-2007, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 13 nga 13 FillimiFillimi ... 38910111213

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.