+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 13 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,291
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,615
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,564
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,055
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,476
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,321
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,117
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,795
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,320
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,383
  07-10-2013, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Te besh shopping...zgjat jeten!

  Hapur nga Ditixx, 14-05-2011 01:25 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,590
  06-10-2013, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Talking Miss America 2014

  Hapur nga ReniX, 20-09-2013 02:07 PM
  bukuri, estetike, konkurse bukurie, miss america
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,103
  21-09-2013, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Vaji i ullirit i shendetshem per floket

  Hapur nga labja, 21-12-2011 02:12 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,608
  19-09-2013, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Disa kėshilla pėr buzėkuqin !!

  Hapur nga labja, 05-06-2013 12:10 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,477
  27-08-2013, 09:16 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Unhappy Cfare i bene njerzit te ndryshojne ne jete

  Hapur nga lettas, 24-08-2011 11:35 AM
  bota, jetoj, kendoj, mendoj, mistere, qudira, shoqerohem, shprehem, veproj, zbuloj
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,045
  09-08-2013, 02:53 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė

  Hapur nga Erinaa, 01-05-2011 11:01 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,564
  07-08-2013, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lapsi i zi pėr sy

  Hapur nga Erinaa, 31-05-2011 09:13 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,719
  07-08-2013, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Mendime Make up-i duhur pėr sytė ngjyrė gėshtjenjė !!

  Hapur nga labja, 05-06-2013 12:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,777
  07-08-2013, 02:38 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Depilimi pa dhimbje

  Hapur nga Erinaa, 30-09-2012 05:18 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,534
  06-08-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Zemer Unaza per femra !!

  Hapur nga labja, 11-03-2012 09:34 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 12,788
  06-08-2013, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Ide Identikiti i rimelit...rendesia....aplikimi...

  Hapur nga labja, 27-02-2013 11:19 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,594
  02-08-2013, 11:25 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Moda per femra

  Hapur nga Erinaa, 22-02-2011 10:25 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 21,794
  09-06-2013, 12:20 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Thumbs up Kur duhet ta hidhni makijazhin tuaj???

  Hapur nga labja, 06-06-2013 01:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,274
  06-06-2013, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,543
  05-06-2013, 10:25 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Maska nga kuzhina pėr fytyrė

  Hapur nga mikaela, 05-12-2011 06:10 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,686
  03-06-2013, 06:24 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Talking Thonjtė prej gėzofi, pse jo?

  Hapur nga labja, 30-05-2013 08:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,903
  30-05-2013, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Pyetje Meshkujt e urrejne makeup, me te pelqyera femrat e thjeshta

  Hapur nga labja, 10-03-2011 07:38 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,902
  29-05-2013, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 22,575
  17-05-2013, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Emrat e parfumeve me te mire pranveror....

  Hapur nga Auroraa, 12-04-2013 09:11 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,605
  08-05-2013, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,479
  30-04-2013, 02:02 AM Shko tek postimi i fundit
 18. MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 13-06-2007 12:11 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 16,081
  19-04-2013, 09:59 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si te ndihesh mire me pamjen tende!...

  Hapur nga Auroraa, 12-04-2013 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  12-04-2013, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Si te parandalojme Aknet

  Hapur nga mikaela, 05-12-2011 05:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,083
  09-04-2013, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Mendime Depilimi, aktiviteti mė i urryer pėr femrat

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 05:48 PM
  depilimi, femrat, fizike, pamja, perkujdesje, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,914
  08-04-2013, 05:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Dantella, veshja trend e sezonit

  Hapur nga ardona, 18-12-2010 11:10 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,423
  25-03-2013, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,585
  18-03-2013, 02:10 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

  Hapur nga rrugaci i vogel, 14-06-2009 02:17 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,419
  13-03-2013, 04:50 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Thumbs up Si ta organizoni dhomen tuaj!

  Hapur nga ReniX, 01-11-2009 02:42 PM
  dhome gjumi, ogranizo kohen, organizo dhomen, organizo jete
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,126
  12-03-2013, 12:37 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Si mund tė humbasim peshė pa dėme anėsore

  Hapur nga ReniX, 09-03-2013 08:39 PM
  bie nga pesha, hiq kile, humb peshe
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,372
  10-03-2013, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.