+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 13 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Make - up i duhur pėr BUZĖ PEFEKTE

  Hapur nga aurel, 13-09-2009 05:10 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,615
  06-03-2013, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Manikyri, ngjyrat dhe pėrshtatja me duart

  Hapur nga ardona, 18-12-2010 11:11 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,888
  06-03-2013, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Zemer Fito nje Set Bukurie

  Hapur nga ReniX, 28-02-2013 04:09 PM
  beauty, beauty set, bukuri, nail art
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,348
  28-02-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zemer Makiazhi zyrit dhe i buzeve

  Hapur nga mikaela, 05-12-2011 05:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,008
  27-02-2013, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Kujdesu pėr buzėt e tua

  Hapur nga EMAUS, 10-11-2008 10:51 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,889
  27-02-2013, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Si te kujdesem per duart?

  Hapur nga labja, 27-02-2013 12:31 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,763
  27-02-2013, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Gabimet gjate makiazhit

  Hapur nga labja, 10-09-2011 08:13 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,572
  27-02-2013, 12:42 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Maska me vezė mbron dhe pėrmirėson lėkurėn

  Hapur nga Erinaa, 29-05-2011 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,297
  21-02-2013, 12:03 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up PO-te dhe JO-te per kujdesin ndaj lekures suaj

  Hapur nga labja, 26-08-2011 05:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,800
  21-02-2013, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Lyerja e flokeve shkakton semundje

  Hapur nga labja, 08-07-2011 01:12 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,262
  20-02-2013, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 11. E bardha, tendenca e verės

  Hapur nga Erinaa, 17-06-2011 02:54 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,917
  20-02-2013, 10:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 24,903
  20-02-2013, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Si te heqim qimet ne bikini zone

  Hapur nga lifee, 16-02-2013 09:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,531
  16-02-2013, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Thumbs up OKAZION per femrat

  Hapur nga Erion Ifti, 13-02-2013 04:57 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,295
  13-02-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ēokollata pėr bukurinė tuaj

  Hapur nga Erinaa, 16-05-2011 04:40 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,295
  12-02-2013, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Komente Ēanta tė bukura dhe praktike

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2013 03:57 AM
  canta, dukje, estetika, femra, moda
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  11-02-2013, 03:57 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Pyetje Cili eshte stili juaj i te veshurit ?

  Hapur nga labja, 03-11-2012 03:19 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,640
  03-02-2013, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  21-01-2013, 05:02 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Wink Terapi bukurie me...jargė kėrmilli!

  Hapur nga labja, 06-01-2013 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,356
  15-01-2013, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Wink Keshilla per nje make-up te shpejte !!

  Hapur nga labja, 07-01-2013 10:15 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,777
  15-01-2013, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Wink Make Up - Smokey Eyes

  Hapur nga labja, 26-10-2012 08:55 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,476
  13-01-2013, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Wink Gersheti Francez !! ( Video)

  Hapur nga labja, 12-01-2013 01:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,923
  12-01-2013, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Komente Kur duhet tė hiqet dorė nga minifundet?

  Hapur nga vaaldr1n, 28-12-2012 10:50 PM
  femra, jeta, mini-funde, moda, rroba, veshje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,910
  06-01-2013, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  05-01-2013, 06:30 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Moda e fundit, me rroba verore nė dėborė

  Hapur nga Erinaa, 17-12-2012 09:38 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,795
  21-12-2012, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Fustane mbremjeje per festat 2013

  Hapur nga Erinaa, 20-12-2012 03:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,434
  20-12-2012, 03:17 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Maska per fytyren ne kushtet e shtepise

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:52 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 19,961
  06-12-2012, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Ide Metoda alternative per renien e flokut !!

  Hapur nga labja, 03-11-2012 12:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,032
  03-11-2012, 12:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,518
  03-11-2012, 11:58 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!

  Hapur nga labja, 26-09-2012 07:17 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 58,093
  02-11-2012, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 13 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.