+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 13 FillimiFillimi 123456789 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Kombinime veshjesh

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 11:48 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 18,554
  27-10-2012, 09:58 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Tendencat e modeleve te flokut per 2012 !!

  Hapur nga labja, 26-10-2012 09:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,340
  26-10-2012, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Mendime Bukuri Femerore

  Hapur nga ReniX, 09-06-2012 02:29 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,414
  24-10-2012, 02:47 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Talking 10 Parfumet me te mire ne bote per femrat

  Hapur nga erinda, 27-03-2012 08:03 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,647
  04-10-2012, 10:12 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Si te aplikoni buzekuqin ngjyre dark?

  Hapur nga Erinaa, 30-09-2012 05:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,547
  01-10-2012, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Fustani prej diamantėsh - 3 milionė euro

  Hapur nga Erinaa, 27-09-2012 06:13 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,085
  29-09-2012, 11:50 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Japoni, moda e ballit tė fryrė

  Hapur nga Erinaa, 27-09-2012 06:14 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,788
  29-09-2012, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Ēantat trendy tė vjeshtės

  Hapur nga Erinaa, 27-09-2012 04:39 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,647
  28-09-2012, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kostume intime seksi tė Victoria Secret

  Hapur nga ReniX, 06-04-2008 03:30 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 17,087
  26-09-2012, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Mendime Java e Modes ne Paris

  Hapur nga vaaldr1n, 26-09-2012 03:21 PM
  2013, bukuri, femra, java, moda, paris, vera, veshje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,392
  26-09-2012, 06:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Trend i kepuceve "Catwalk"

  Hapur nga vaaldr1n, 21-09-2012 05:08 PM
  catwalk, dizajne, femra, kepuce, moda, trend
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,695
  23-09-2012, 05:38 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Cadrat e shiut me ne trend (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 14-09-2012 06:38 PM
  cadra, moda, shiu, trend, vjeshta
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,417
  23-09-2012, 05:25 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Mendime Moda Madride - Pranvere-Vere 2013

  Hapur nga vaaldr1n, 05-09-2012 10:41 PM
  2013, femra, koleksione, madride, moda, pranvere, spanje, vere, veshje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,942
  06-09-2012, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Orat e dores te veres 2012 (per femra)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-08-2012 05:17 PM
  2012, femra, mode, ora, trend, vera
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,601
  06-09-2012, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Ēantat e Yjeve

  Hapur nga vaaldr1n, 31-07-2012 11:39 PM
  canta, ēmime, femra, foto, koleksione, modele, vip, yje
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,218
  27-08-2012, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile Aksesore per vere

  Hapur nga vaaldr1n, 04-08-2012 03:40 PM
  aksesore, bizhuteri, femra, moda, vera
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 14,222
  26-08-2012, 01:45 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Dhjetė kėshilla pėr njė shtėpi pa stres

  Hapur nga olsii, 10-04-2012 12:30 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,050
  31-07-2012, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,984
  31-07-2012, 10:29 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Parfumi i ri Roberto Cavalli magjeps

  Hapur nga Erinaa, 29-07-2012 01:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,524
  31-07-2012, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,458
  11-07-2012, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
 19. A jeni tė varura nga grimi?

  Hapur nga Erinaa, 14-06-2012 01:09 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,007
  14-06-2012, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  09-06-2012, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Unaza tė ēuditshme

  Hapur nga Erinaa, 05-06-2012 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,815
  05-06-2012, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Si te zgjedhim cantat e plazhit?

  Hapur nga labja, 05-06-2012 11:36 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,751
  05-06-2012, 11:36 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Si te zgjedhim dhe perdorim kremin e plazhit...!!

  Hapur nga labja, 05-06-2012 11:20 AM
  krem plazhi, mbrojtje, perdorim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,532
  05-06-2012, 11:20 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Thumbs up Dieta per nje nxirje ne diell perfekte !!

  Hapur nga labja, 02-06-2012 09:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,523
  02-06-2012, 09:50 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Rreziku i xhinseve te ngushta

  Hapur nga olsii, 25-05-2012 01:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,191
  01-06-2012, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Kamomili: Aleat i bukurise

  Hapur nga erinda, 24-05-2012 10:30 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,518
  01-06-2012, 10:03 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Mėnyrat pėr tė pasur vetulla tė bukura

  Hapur nga ardona, 12-07-2010 08:22 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 14,460
  01-06-2012, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.