+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 13 FillimiFillimi 12345678910 ... I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,291
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,615
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,564
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,055
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,476
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,321
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,117
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,795
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,320
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ēfarė fustani tė vishni pėr maturė

  Hapur nga Erinaa, 16-05-2012 04:55 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,887
  31-05-2012, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Keshilla se si te rrisim floket e dobet!

  Hapur nga erinda, 24-05-2012 10:24 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,716
  27-05-2012, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,607
  26-05-2012, 02:04 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Maska per fytyren,per lekure normale...

  Hapur nga erinda, 17-05-2012 10:15 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,238
  17-05-2012, 10:15 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Chanel sėrish befason

  Hapur nga Erinaa, 16-05-2012 04:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,419
  16-05-2012, 04:39 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Lani floket me birre

  Hapur nga olsii, 10-05-2012 11:38 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,519
  14-05-2012, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Tepėr e rėndėsishme:

  Hapur nga Erinaa, 08-05-2012 05:46 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,032
  08-05-2012, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Dy menyrat e zbardhjes se dhembeve

  Hapur nga Kliton, 31-01-2009 04:21 PM
  dhembet, doktori, mjek
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 12,421
  07-05-2012, 12:47 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Uje e sapun, per sy te bukur

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 06:17 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,758
  07-05-2012, 11:33 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Bukuria nuk eshte vetem makiazh dhe veshje

  Hapur nga Kliton, 03-06-2009 06:38 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,638
  07-05-2012, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Moda e re ne Rrobat e Banjos

  Hapur nga ReniX, 06-05-2012 03:41 PM
  bukuri, bukuri femėrore, estetike, fashion, kostume banjo, mode, rroba banjo, stilist, summer, vere
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,041
  06-05-2012, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Si tė kemi kėmbė sa mė tė shėndetshme !!

  Hapur nga labja, 03-05-2012 07:46 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,041
  03-05-2012, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Kater rregulla per mirembajtjen e xhinseve

  Hapur nga olsii, 03-05-2012 12:39 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,376
  03-05-2012, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Gjėrat qė duhet t’i keni pėr kėtė verė

  Hapur nga vaaldr1n, 30-04-2012 01:25 PM
  bizhuteri, moda, stil, vera
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,708
  30-04-2012, 06:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Dieta braziliane 10 kg pėr dy javė!

  Hapur nga olsii, 28-04-2012 11:13 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,006
  28-04-2012, 03:25 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Zemer Dream Massage - Masazh Sensual

  Hapur nga ReniX, 28-04-2012 12:09 PM
  bukuri, bukuria, femer, hot girls, masazh, seksi, shendeti, trupi, vajra natyral
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,520
  28-04-2012, 12:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,880
  26-04-2012, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,742
  23-04-2012, 11:21 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Preparatet per nxirjen e shpejte te lekures

  Hapur nga olsii, 22-04-2012 12:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  22-04-2012, 12:23 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Moda per meshkuj

  Hapur nga Erinaa, 23-02-2011 12:01 AM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 24,616
  22-04-2012, 11:13 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Djallėzore 3 receta per nje gjoks te bukur...

  Hapur nga erinda, 20-04-2012 11:07 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,697
  20-04-2012, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,911
  13-04-2012, 11:56 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Mendime Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art

  Hapur nga ReniX, 30-03-2012 10:13 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,998
  30-03-2012, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Thumbs up Ngjyrė nudo pėr thonjtė tuaj !!

  Hapur nga labja, 24-03-2012 09:38 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,202
  26-03-2012, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Katalogu i veshjeve Mars 2012 nga Free People !!

  Hapur nga labja, 24-03-2012 09:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,725
  25-03-2012, 10:26 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Cool Ēfare stili preferojne meshkujt kete Pranvere

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 04:37 PM
  femra, make up, meshkuj, moda, stil veshje, trendy, veshje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,624
  25-03-2012, 06:16 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Talking Kėshilla se si tė krijoni manikyrin gazetė

  Hapur nga labja, 24-03-2012 09:35 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,381
  25-03-2012, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Trajtimi me molle.....!

  Hapur nga erinda, 21-03-2012 11:22 AM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,865
  21-03-2012, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Talking Floket Kacurrel

  Hapur nga erinda, 21-03-2012 11:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,026
  21-03-2012, 11:24 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.