+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 13 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit
Temat nga 181 deri nė 210 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,289
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,615
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,564
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,055
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,474
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,321
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,116
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,794
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,320
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Veshja e duhur per ne pune!

  Hapur nga erinda, 10-02-2012 01:59 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,854
  10-02-2012, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sekretet per nje fytyre perfekte!

  Hapur nga erinda, 08-02-2012 03:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,859
  08-02-2012, 03:13 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Make up perfekt per vetem 5 minuta!

  Hapur nga erinda, 08-02-2012 03:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,409
  08-02-2012, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,412
  06-02-2012, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
 4. I Habitur Fustani 50 kilogramė i rėndė

  Hapur nga vaaldr1n, 29-01-2012 09:22 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,391
  05-02-2012, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,074
  05-02-2012, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Si behet skrabi per fytyren

  Hapur nga ardona, 20-01-2012 01:32 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,269
  04-02-2012, 11:10 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up 25 Menyra si te lidhim Shallin

  Hapur nga ReniX, 01-02-2012 01:17 PM
  falas, fashion, femra, forum shqip, moda, shalli, si ta bej, video, video shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,760
  01-02-2012, 01:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,495
  29-01-2012, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Skrab me sheqer pėr fytyrėn dhe trupin

  Hapur nga ardona, 20-01-2012 01:30 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,870
  21-01-2012, 07:52 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,014
  19-12-2011, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Maske per ushqyerjen e lekures

  Hapur nga labja, 15-12-2011 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,471
  15-12-2011, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,772
  07-12-2011, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,052
  06-12-2011, 12:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,879
  06-12-2011, 12:04 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kujdesi ndaj flokėve me pėrbėrės natyral

  Hapur nga mikaela, 05-12-2011 06:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,752
  05-12-2011, 06:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,728
  23-11-2011, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Theksi bie te kėmbėt

  Hapur nga Erinaa, 23-11-2011 10:15 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,004
  23-11-2011, 10:15 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Mrekullia nė dy kėmbė

  Hapur nga Erinaa, 23-11-2011 10:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  23-11-2011, 10:09 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Floket, dhjete mitet false per to

  Hapur nga labja, 01-10-2011 12:43 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,113
  15-10-2011, 09:58 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,267
  19-09-2011, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Miss Universi, fiton Angola

  Hapur nga vaaldr1n, 13-09-2011 03:45 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,290
  19-09-2011, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Thumbs up Llumi i kafese dhe perdorimet e tij

  Hapur nga labja, 17-08-2011 09:32 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,066
  28-08-2011, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ne 2012 fustanet e nuseve te shkurtra

  Hapur nga labja, 17-08-2011 10:57 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,783
  28-08-2011, 08:52 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Talking Ja canta mė e shtrenjtė

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2011 12:58 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,042
  28-08-2011, 04:08 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Smile Cadrat e mbretėreshės

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2011 01:00 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,020
  28-08-2011, 04:00 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Kur floku fillon te rrallohet

  Hapur nga labja, 14-08-2011 09:04 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,439
  20-08-2011, 02:23 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Floket, keshilla per nje pamje te bukur

  Hapur nga labja, 18-08-2011 11:41 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,454
  18-08-2011, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Eleminoni Celulitin me pantallona te shkurtra

  Hapur nga ReniX, 21-07-2011 09:24 AM
  bukuri, celulit, fashion, femra, femra moderrne, keshilla, sexy, trup i bukur
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,228
  21-07-2011, 09:24 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Si tė mirėmbahen mobiliet

  Hapur nga labja, 15-07-2011 05:37 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,483
  18-07-2011, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 13 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.