+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 13 FillimiFillimi ... 345678910111213 I funditI fundit
Temat nga 211 deri nė 240 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ėshtė koha pėr bikini

  Hapur nga Erinaa, 22-06-2011 11:23 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,863
  02-07-2011, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Taket mė tė kėrkuara tė kėsaj vere

  Hapur nga Erinaa, 26-06-2011 12:00 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,481
  26-06-2011, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Ja si duket fustani mė i njohur filmik

  Hapur nga Erinaa, 26-06-2011 12:04 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,320
  26-06-2011, 12:31 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Aksesorė tė mėdhenj pėr kėtė verė

  Hapur nga Erinaa, 12-06-2011 10:06 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,505
  15-06-2011, 08:36 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Fustani vegjetarian

  Hapur nga Erinaa, 10-06-2011 09:58 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,067
  15-06-2011, 08:30 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,738
  12-06-2011, 09:43 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ja cilat fustane barten kėtė verė

  Hapur nga Erinaa, 10-06-2011 09:29 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,464
  10-06-2011, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,910
  10-06-2011, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Fustane moderne pėr maturėn

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 04:12 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 33,815
  09-06-2011, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Modele flokesh per meshkuj...

  Hapur nga Erinaa, 18-03-2011 03:42 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,858
  08-06-2011, 12:21 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Trup, bikini apo trikini kete vere ne plazh???

  Hapur nga Ditixx, 27-05-2011 07:51 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,396
  04-06-2011, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,281
  02-06-2011, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,839
  27-05-2011, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Syzet e diellit, detaje me stil

  Hapur nga Erinaa, 25-05-2011 09:45 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,594
  26-05-2011, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Rokere romantike apo shkollare “e krisur”?

  Hapur nga Erinaa, 23-05-2011 07:14 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,162
  25-05-2011, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Lulet e padėshiruara nė dhomėn e ditės

  Hapur nga Erinaa, 22-05-2011 06:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,911
  22-05-2011, 06:41 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Pierre Cardin do tė shesė gjithēka

  Hapur nga Erinaa, 20-05-2011 02:14 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,114
  20-05-2011, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Buqeta e bardhė, zgjidhje ideale pėr njė nuse

  Hapur nga Erinaa, 18-05-2011 07:30 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,661
  19-05-2011, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Kėshilla pėr tė pasur njė stil francez

  Hapur nga Erinaa, 05-05-2011 09:40 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,569
  19-05-2011, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Sekreti qėndron te pantallonat

  Hapur nga Erinaa, 19-05-2011 06:34 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,040
  19-05-2011, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Mode-Sfera, pranverė-verė 2011

  Hapur nga Erinaa, 18-05-2011 07:37 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,334
  18-05-2011, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
 18. E kuqja, femrat dhe dashuria

  Hapur nga labja, 10-05-2011 10:36 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,168
  14-05-2011, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Ngjyrat mė tė popullarizuara pėr thonjtė

  Hapur nga Erinaa, 14-05-2011 12:45 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,442
  14-05-2011, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Paris Hilton me koleksion tė kėpucėve

  Hapur nga Erinaa, 13-05-2011 08:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,254
  13-05-2011, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Edhe yjet kopjojnė veshjet e njėra-tjetrės

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 04:07 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,871
  13-05-2011, 02:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,209
  08-05-2011, 02:55 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Cfar NUK duhet te mungoje ne gardaroben tuaj??

  Hapur nga Ditixx, 06-05-2011 06:03 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,527
  08-05-2011, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.