+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 9 nga 13 FillimiFillimi ... 45678910111213 I funditI fundit
Temat nga 241 deri nė 270 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 41,369
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 174,741
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 42,612
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,062
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 62,562
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,336
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 27,135
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 131,839
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,331
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,284
  06-05-2011, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
 1. 5 top frizura pėr flokė tė gjatė

  Hapur nga Erinaa, 05-05-2011 05:56 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,576
  05-05-2011, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Dhjetė veshjet mė tė mira sipas "Vogue"

  Hapur nga Erinaa, 04-05-2011 06:24 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,892
  04-05-2011, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Pantallona tė gjerė nga vitet shtatėdhjetė

  Hapur nga Erinaa, 04-05-2011 06:15 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,387
  04-05-2011, 06:21 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bukuria ėshtė relative

  Hapur nga Erinaa, 30-04-2011 09:47 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,019
  01-05-2011, 11:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Nė moda lule shumėngjyrėshe

  Hapur nga ulkina, 01-05-2011 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,401
  01-05-2011, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Modė e re - funde mbi pantallona

  Hapur nga Erinaa, 29-04-2011 11:47 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,673
  30-04-2011, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Moda, tani unaza edhe pėr thonjtė

  Hapur nga labja, 30-04-2011 03:13 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,632
  30-04-2011, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Take dhe kėpucė tė ulėta nga "Dior

  Hapur nga Erinaa, 29-04-2011 11:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,282
  29-04-2011, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Xhinse nga koka tek shputat

  Hapur nga Erinaa, 29-04-2011 11:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,814
  29-04-2011, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Flokėt e kuqe janė IN

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2011 10:15 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,903
  29-04-2011, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Eleganca e shprishur

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2011 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,678
  28-04-2011, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Trendet sezonale tė modės pėr meshkuj

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2011 10:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,182
  28-04-2011, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Kėpucėt mė tė kushtueshme nė botė

  Hapur nga Erinaa, 25-04-2011 10:30 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,006
  28-04-2011, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Modele cantash

  Hapur nga EMAUS, 25-11-2007 09:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,900
  26-04-2011, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Dėmet qė sjellin takat

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 03:31 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,053
  23-04-2011, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Kėshilla pėr zeshkanet

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 03:26 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,171
  23-04-2011, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Taka, Ballerina apo sportive forever??

  Hapur nga Ditixx, 17-04-2011 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,343
  20-04-2011, 08:09 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,465
  12-04-2011, 01:46 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Kafshimi i thonjve

  Hapur nga labja, 02-04-2011 05:03 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,348
  06-04-2011, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si vishen yjet per oscar

  Hapur nga Erinaa, 31-03-2011 05:38 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,029
  02-04-2011, 04:21 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Sinjalet e buzeve per shendetin tuaj

  Hapur nga ulkina, 01-04-2011 01:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,431
  01-04-2011, 01:39 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Thumbs up 20 keshilla per floke te bukur

  Hapur nga labja, 25-03-2011 08:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,273
  25-03-2011, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
 22. E bardhė nė mode kėtė pranvere

  Hapur nga ulkina, 23-03-2011 02:26 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,876
  25-03-2011, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,753
  24-03-2011, 04:14 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Modele flokesh per emo !

  Hapur nga ulkina, 04-03-2011 08:59 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,706
  22-03-2011, 03:50 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Modele te cuditshme kepucesh

  Hapur nga EMAUS, 02-06-2008 01:59 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 14,687
  13-03-2011, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Si tė shmangen efektet anėsore tė depilimit?

  Hapur nga ulkina, 06-03-2011 09:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,566
  06-03-2011, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Talking E bukur nga koka te kėmbėt

  Hapur nga labja, 01-03-2011 07:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,004
  01-03-2011, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.