Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Kultura

Tėrėsia e arritjeve tė njė populli dhe tė gjithė njerėzimit nė fushėn e prodhimit dhe nė zhvillimin shoqėror e mendor.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė. Diskutime mbi letėrsinė dhe problemet e saj. Si dhe shkrimtaret e huaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 334
  • Postime: 2,535
  1. Mbi GjuhĖn Shqipe

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 24
   • Postime: 111
  2. Mbi Shkrimtarėt Shqiptarė

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 297
  3. Mbi Shkrimtarėt e Huaj

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 161
  4. Ditari juaj i mendimeve dhe meditimeve

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 58

   Postimi i Fundit:

  5. Mbi Folklorin Shqiptar

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 14
  6. Krijimtaria juaj

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 158
   • Postime: 1,011
 2. Diskutime rreth Historisė Shqiptare, historia e gjuhės Shqipe, tė apasionuarit e letėrsisė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 166
  • Postime: 430
  1. Diskutime rreth Historisė Shqiptare

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 103
   • Postime: 219
  2. Figurat mė tė spikatura tė historisė, artit, letėrsisė dhe shkencės Shqiptare

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 27
   • Postime: 51

   Postimi i Fundit:

  3. Historin e shteteve nga mbare bota dhe Shqiperia ne mesin e tyre

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 7
   • Postime: 31
 3. Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 110
  • Postime: 667
 4. Diskutime pėr filmat e fundit dhe kritikat, pėrshtypjet qė ata lėnė te shikuesit. Gjithashtu mund tė shikoni filma shqiptare dhe tė huaj.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 177
  • Postime: 1,514
 5. Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj ēdo informcion eshte nen brendesi te ketij forumi.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 559
  • Postime: 1,842
 6. Besimtarėt mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 171
  • Postime: 686
  1. Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 35
   • Postime: 185
  2. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 93
   • Postime: 279
 7. Fotografi nga trevat Shqiptare, qytete tė ndryshėm dhe nga mbarė bota. Foto Gosip kėngėtarė Shqiptarė dhe tė huaj. Dhe Album pėr Anėtarėt.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 237
  • Postime: 4,018
  1. Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 12
   • Postime: 437
+ Fillo njė Diskutim tė Ri