+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 22 nga 22 FillimiFillimi ... 12171819202122
Temat nga 631 deri nė 638 prej 638

Forumi: Tema Shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

 1. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Hapur nga smocking2, 24-07-2010 02:52 PM
  17 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 17
  • Pėrgjigje: 322
  • Lexime: 92,774
  23-04-2019, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kafja e Forumit Lirenti.com

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 03:33 PM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 566
  • Lexime: 97,089
  06-12-2015, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėlqej...

  Hapur nga ReniX, 30-09-2008 10:16 PM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 111,454
  04-12-2015, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 08:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 145,651
  01-12-2014, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Hapur nga Altin111, 17-01-2008 05:27 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 49,864
  19-11-2014, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 11:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dokumente, loje letra, lokale, rinia shqiptare, shqiperia
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 13,920
  21-09-2014, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Hapur nga labja, 10-12-2010 06:17 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 349
  • Lexime: 85,381
  24-03-2014, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Interviste me Emaus dhe Dakun!

  Hapur nga Alb-Angel, 21-01-2008 12:17 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,288
  29-01-2008, 10:56 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Interviste per Poligrafiksin & Altinin!!

  Hapur nga Alb-Angel, 23-01-2008 03:54 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,611
  27-01-2008, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Njerez te Humbur!

  Hapur nga Altin111, 26-01-2008 10:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,181
  26-01-2008, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Interviste per Insomnia & Renix!

  Hapur nga Alb-Angel, 22-01-2008 09:29 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,457
  23-01-2008, 01:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,182
  16-01-2008, 01:13 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?

  Hapur nga nice_boy_sr, 17-08-2007 03:43 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,704
  21-08-2007, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. éshte i shtrenjté emri i nénés?

  Hapur nga peshkaqeni, 03-02-2007 09:37 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,913
  15-07-2007, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
 7. BUKURIA E FEMRAVE SHQIPTARE

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 01-06-2007 06:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,657
  01-06-2007, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 22 nga 22 FillimiFillimi ... 12171819202122

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.