+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 22 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 638

Forumi: Tema Shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

 1. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Hapur nga smocking2, 24-07-2010 02:52 PM
  17 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 17
  • Pėrgjigje: 322
  • Lexime: 92,762
  23-04-2019, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kafja e Forumit Lirenti.com

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 03:33 PM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 566
  • Lexime: 97,081
  06-12-2015, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėlqej...

  Hapur nga ReniX, 30-09-2008 10:16 PM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 111,446
  04-12-2015, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 08:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 145,630
  01-12-2014, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Hapur nga Altin111, 17-01-2008 05:27 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 49,863
  19-11-2014, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 11:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dokumente, loje letra, lokale, rinia shqiptare, shqiperia
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 13,918
  21-09-2014, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Hapur nga labja, 10-12-2010 06:17 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 349
  • Lexime: 85,373
  24-03-2014, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Vjen nje moment dhe ...

  Hapur nga Erinaa, 22-12-2010 03:29 PM
  16 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 16
  • Pėrgjigje: 301
  • Lexime: 59,617
  09-11-2014, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

  Hapur nga medlina, 01-02-2010 12:58 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 12,883
  28-10-2014, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Jeta ime ne kete periudhe ngjan me...

  Hapur nga rrugaci i vogel, 14-06-2009 03:07 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 16,165
  27-10-2014, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Njerzit ndryshojne !!

  Hapur nga labja, 06-06-2012 07:47 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,855
  22-10-2014, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Stop!

  Hapur nga Erinaa, 20-12-2010 10:06 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 41,830
  18-10-2014, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Ju, shqiptarė tė trashė e shkėrdhata

  Hapur nga vaaldr1n, 04-10-2014 05:34 PM
  filozofė, jeta, njerez, shkrime, shqiptar
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,897
  08-10-2014, 03:23 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Si e vleresoni nje njeri

  Hapur nga girl08, 15-02-2009 01:21 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,706
  03-10-2014, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?

  Hapur nga medlina, 04-02-2010 02:08 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,851
  01-10-2014, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

  Hapur nga daniel dani, 30-04-2011 11:03 PM
  10 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 33,512
  01-10-2014, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Komente Look UP!

  Hapur nga vaaldr1n, 08-05-2014 07:07 PM
  jeta, njerez, opinione, smartphone, teknologji, video
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,607
  21-09-2014, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )

  Hapur nga labja, 19-02-2011 11:26 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 23,128
  03-09-2014, 08:21 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Kush eshte me i zgjuar........vajzat apo cunat?

  Hapur nga Erinaa, 08-06-2012 03:41 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,216
  25-08-2014, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. A mund tė rritej njė Steve Jobs ne Shqiperi?

  Hapur nga labja, 13-12-2013 10:10 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,450
  24-08-2014, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Brazil 2014

  Hapur nga Ball Up, 09-07-2014 07:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,576
  17-07-2014, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Mesazhe Jete....

  Hapur nga Auroraa, 17-05-2013 10:55 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,660
  15-07-2014, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Jam lodhur...

  Hapur nga bessy, 03-04-2011 12:36 AM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 15,620
  11-05-2014, 12:20 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Dhurata qe un dua ........!

  Hapur nga Erinaa, 23-12-2013 12:35 AM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,187
  22-04-2014, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
 18. E kaluara... Cfare ju mungon?!

  Hapur nga Nikkita, 16-07-2011 11:32 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 10,204
  20-03-2014, 03:53 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Sa leht fal ??

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 03:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,075
  04-03-2014, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ika se....?

  Hapur nga URTESIA, 07-05-2011 05:16 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 27,482
  24-02-2014, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Arrow Nostalgji..

  Hapur nga labja, 09-12-2013 12:01 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,699
  24-02-2014, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Dhe fundjava erdhiii

  Hapur nga labja, 07-12-2013 09:45 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,021
  16-02-2014, 07:10 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Angry Dikur, sot krejt ndryshe!

  Hapur nga ReniX, 20-10-2013 02:18 PM
  diskutime, humor, vitet
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,206
  04-02-2014, 07:54 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Nese do te kishe ne dor gjithcka cdo te beje?

  Hapur nga ulkina, 16-02-2011 04:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,313
  28-01-2014, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Per ku jeni nisur...

  Hapur nga ANNNA, 19-01-2014 11:06 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,096
  24-01-2014, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 26. A ka stacion lumturija?

  Hapur nga Erinaa, 17-04-2011 07:37 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,259
  21-01-2014, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Komente Ēfare ju ngeli peng nga viti qe po lem pas 2013

  Hapur nga ReniX, 30-12-2013 07:14 PM
  2014, dashuri, gezuar, new year, plane, shoqeri
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,055
  15-01-2014, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Wink Si ta kalojmė kohėn e lirė?

  Hapur nga ReniX, 15-01-2014 03:11 PM
  argetim, humor, koha e lire, rinia shqiptare, vajza djem, wellnes
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,723
  15-01-2014, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Padi tė ēuditshme divorci nė Britani

  Hapur nga Erinaa, 12-01-2014 09:37 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,149
  12-01-2014, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
 30. Cfare dhemb me shume ne kete jete?...

  Hapur nga erinda, 09-07-2012 01:02 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,496
  12-01-2014, 04:47 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.