+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 22 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 638

Forumi: Tema Shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

 1. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Hapur nga smocking2, 24-07-2010 02:52 PM
  17 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 17
  • Pėrgjigje: 322
  • Lexime: 92,774
  23-04-2019, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kafja e Forumit Lirenti.com

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 03:33 PM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 566
  • Lexime: 97,089
  06-12-2015, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėlqej...

  Hapur nga ReniX, 30-09-2008 10:16 PM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 111,454
  04-12-2015, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 08:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 145,651
  01-12-2014, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Hapur nga Altin111, 17-01-2008 05:27 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 49,864
  19-11-2014, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 11:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dokumente, loje letra, lokale, rinia shqiptare, shqiperia
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 13,920
  21-09-2014, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Hapur nga labja, 10-12-2010 06:17 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 349
  • Lexime: 85,381
  24-03-2014, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Fjalet qe nuk duhen thene kurr ne nje martes!

  Hapur nga erinda, 16-02-2012 09:23 AM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,844
  11-01-2014, 03:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Emra dhe mbiemer interesant!!

  Hapur nga Erinaa, 12-03-2011 10:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,326
  08-01-2014, 07:47 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Vetmia tė jep mundėsinė

  Hapur nga briken, 26-02-2009 05:34 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,473
  08-01-2014, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Dhurata e festave! “shkurorėzimi”

  Hapur nga Erinaa, 06-01-2014 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,495
  07-01-2014, 11:15 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ndoshta nje dite......

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 03:40 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 20,816
  30-12-2013, 11:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,426
  26-12-2013, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Sa do te doja..

  Hapur nga albanianboy, 07-06-2011 02:55 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 19,364
  25-12-2013, 10:26 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Viti 2013....

  Hapur nga labja, 22-12-2013 11:11 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,587
  25-12-2013, 01:10 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Si tė organizojm njė Dasėm!

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 01:50 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,440
  25-12-2013, 12:17 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Cili eshte vesi yt me i keq?

  Hapur nga medlina, 04-02-2010 01:54 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,997
  14-12-2013, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Pyetje Data/dita qe pret me padurim?...pse?

  Hapur nga labja, 17-08-2011 03:36 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 10,484
  07-12-2013, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Pyetje Ne cilen dere do kishit trokitur ?

  Hapur nga labja, 05-06-2012 11:11 AM
  dashuri, fat, para
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,389
  25-11-2013, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sa te lumtur jeni ne jete?

  Hapur nga ANNNA, 18-11-2013 05:14 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,326
  25-11-2013, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Kuptimi i jetes

  Hapur nga kuklla, 19-04-2008 02:41 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,823
  27-10-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 6,628
  16-10-2013, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 14. C'do te benit nese dikush qe...

  Hapur nga aldy, 18-02-2007 10:14 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,935
  15-10-2013, 12:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,689
  08-10-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Me mire i cmendur apo i pakuptueshem?

  Hapur nga medlina, 04-02-2010 01:55 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,741
  08-10-2013, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Rol filmi ....

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 07:30 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,407
  06-10-2013, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Veshja e vajzave ne Shqiperi...?!?!....

  Hapur nga Alb-Angel, 15-01-2008 07:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 9,735
  03-10-2013, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Drejtesia Me thuaj me ke rri, te te them se kush je?

  Hapur nga labja, 25-09-2013 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,278
  01-10-2013, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kujtimi me i bukur qe keni ???

  Hapur nga ulkina, 06-02-2011 08:15 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,286
  25-09-2013, 03:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,827
  18-09-2013, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,217
  17-09-2013, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Cool Kushtuar njeriut qe riktheu buzeqeshjen ne jeten time!

  Hapur nga ema love, 16-09-2013 11:14 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,283
  17-09-2013, 01:25 AM Shko tek postimi i fundit
 21. ''Gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur''?

  Hapur nga daniel dani, 01-05-2011 06:10 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,623
  13-09-2013, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Sa mirė dhe Sa keq qė..

  Hapur nga albanianboy, 09-05-2011 11:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,780
  10-09-2013, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Mardheniet me vjerren e vjerrin?

  Hapur nga kuklla, 01-02-2008 10:47 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,768
  27-08-2013, 06:01 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Zemer U kthyem !!!

  Hapur nga albanianboy, 19-07-2013 11:48 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,782
  27-08-2013, 01:56 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.